Potvrdenie tehu z CAR

16. okt 2021

ahojte prosím ked vám potvrdili po ket tehotenstvo, dali vám v car aj nejaké potvrdenie pre vášho gynekologa? myslím aj kvôli vypísaniu pn napr ..zaujíma ma hlavne gynfiv..a kedy po potvrdení tehu v car ste išli k svojmu gyndošovi?

ailiba
16. okt 2021

Ahoj, práve som v tom procese. 2 týždne po potvrdenia hcg z krvi sa objednáva na ultrazvuk a keď sa potvrdí tehu, tak ti lekár vypíše papier pre gynekológa (to si v 7tt), následne som sa objednala k mojej gynekologické (na ďalší týždeň, teda 8tt), držím palce🙏

biem22
16. okt 2021

Ivf nie je indikácia na PN, takze ak sú problémy, gynekológ to posúdi a dá PN, car môže povedať, že by bola vhodná pn, ale teda rieši to gyn 🙂 . A ku gynekologovi svojmu cca v Tom 8tt 🙂. Držím palce 💜

ailiba
16. okt 2021

@biem22 prečo si myslíš, že chce PN? 🤔, nič také nespominala

biem22
16. okt 2021

@ailiba Ja neviem či chce 😄. Len mi prišlo, že si myslí, že keď je po ivf, tak sa dostava papier na PN, preto som to napísala, tak ako som napísala 🙂 pýtala sa a ja som normálne odpovedala to čo viem 🙂

ailiba
17. okt 2021

@biem22 nemyslela som to v zlom, len som to nepochopila... Jasne, IVF nie je indikácia pre PN, máš pravdu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre