Otehotnenie ďalší cyklus po stimulácii a odobratí vajíčok

drjk
28. mar 2023

Ahojte, bola som na zmrazeni vajicok lebo mam nizke amh ..asi 0.8. Embryo alebo viac vajicok budeme mrazit az asi za dva mesiace. Ak by sme sa snazili naturalne uz teraz tento dalsi cyklus po mrazeni myslite ze je to ok pocula som ze je vacsia sanca na dvojicky mate s tym dakto skusenost?? Chceli by sme len jedno dietatko idealne😊

Dakujem

Jana

stellarstar
28. mar 2023

@drjk keby si prirodzene nie naturalne otehotnela tak vklad ti robiť nebudú. Neviem ako robia v cár kde si tam kde som bola ja sa robil vždy tt test

drjk
autor
30. mar 2023

@stellarstar ahoj diki za odpoved. Nejde o to ale moja otazka je ze ci by bolo to teoreticke tehotenstvo v poriadku ak by sa podarilo dalsi cyklus po tom ako som brala ovitrelle injekciu..co je asi rozmedzie tri tyzdne

gejb
30. mar 2023

@drjk a teda vkladať budete az za tie dva mesiace, správne tomu chápem? A ty sa pýtaš na rizika v prípade ze by si prirodzene otehotnela. ... no pokial viem, tak tehotenstvo by bolo v poriadku, ale keďže tvoje telo bolo nadopovane hormónmi môže sa stať že by boli dvojky alebo este lepsie trojky 😊 ale každé telo je iné.. ja som to kvôli tomu práve neriskovala....

drjk
autor
30. mar 2023

@gejb ano tak tak, nechcem ale stratit potencialny mesiac. Kazdy vravi daco ine no, ja som si studovala ze tie hormony by mali byt z tela von uz do dvoch tyzdnov co by vyslo ok. Neviem ale aj celkovo ako to telo tak ci tak zvladne preto ma zaujimalo ci nahodou dakto nema tuto skusenost. A ty teda si sa chranila pocas toho jedneho cyklu msla si antiku ci daco ine? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre