Na koľký pokus vám vyšlo IVF?

mima
4. feb 2010

ahojte, zakladam novu temu, lebo ma zaujima kolko sa pokusate o miminko s IVF + ICSI vy

nam to na 1x nevyslo, vlastne nedoslo ani k transferu, mali sme len 1 embryko a to sa prestalo po 2 dnoch dalej vyvijat, pomohli by mi dake pozitivne ohlasy od vas, ze na kolky krat sa to podarilo Vam, lebo neviem ci to este skusit, velmi by som chcela, len mi chyba odvaha, dakujem ak sa podelite o svoje skusenosti s poctom IVF aj vy 😲

marhulinka
4. feb 2010

Ahojky Mima,tak nám se zadařilo při 1.IVF+ICSI,ale nevyšlo to...Teď se zadařilo při 2.IVF+ICSI a za pár týdnů rodíme 😉
Hlavně tomu musíš věřit!! Moooooc držím pěstičky ať odvaha je /a věř,že je,jsme přeci silné ženské 😉 / a vzhůru do boje!!!

mima
autor
4. feb 2010

jej, dakujem 🙂 🙂 🙂 , tak to je super, to su krasne slova, to je to co da silu ostatnym snazilkam, prajem aby ste to dobojovali az do konca, vela zdravicka

cepecek
4. feb 2010

Ahoj mima - tak nám se podařilo hned 1 IVF + ICSI. Máme krásnou dcerku a teď v dubnu si jdeme pro druhé mímo. Doufám,že to dopadne taky ¨dobře. Jinak já jsem naprosto ve všem věřila dr. a ani mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnou jinak než těhu a taky se tak stalo.

Neboj i ty se staneš maminkou stačí jen chtít a věřit.

mima
autor
4. feb 2010

jezisi to je bomba 😅 , bodaj to vyslo vsetkym tak ako vam, drzim palce aby aj druhy pokus vysiel na 1x, a v ktorom centre ste to absolvovali ? ak mozes prezradit

tak zatial tu mame :

na 2x : marhulinka
na 1x : cepecek

cepecek
4. feb 2010

Mimo - to můžu v Sanusu v Jihlavě, v péči jsem byla a stále jsem u pana dr. Fikera. Je to supr člověk.
Teď jsem zrovna v stimulačním procesu a připravuju pelíšek pro mimi. Ale ta peřinka dá práci, než naroste 🙂

mima
autor
4. feb 2010

dik, aj v inych forach citam, ze tam u vas su dobri doktori, dost pozitivneho som citala na Brno, to mame celkom blizko, este neviem ci teda zmenime CAR al. zostaneme

a co vy ostatne babenky ako ste na tom ? kedy ste sa dockali ? povzbudte nas 🙂

len
4. feb 2010

Jé, kdyby stačilo jen chtít a věřit, tak mám z těch tří IVF tři děti 😀 Ono je taky třeba k tomu chtění a věření mít patřičnou dávku štěstí 😉

mima
autor
4. feb 2010

len, ak som to dobre pochopila, tak mas za sebou 3 neuspesne IVF ?

len
4. feb 2010

Tak tak, ale jestli tě to potěší, moc nás takových není, většině se to do těch třech pokusů opravdu podaří 😉

mima
autor
4. feb 2010

to mi je luto, a este to skusite ? no neviem zatial sa ich moc neohlasilo a na inych forach citam, ze ani 4. ba ani 5.pokus niektorym nevysiel... ☹

marhulinka
4. feb 2010

Mima já znám holčiny,kterým se podařilo opravdu na poprvé a taky bohužel!! znám takové,které mají za sebou pokusí třeba 10 ☹ 😠
Na to se neupínej...prostě si řekni,že teď to vyjde...že je ten správný čas 😉 🙂

len
4. feb 2010

No, ono je to u nás složitější... Ale asi taky hodně záleží na tom, jaká je vlastně příčina neplodnosti. Třeba neprůchodný vejcovody nebo špatný spermio, kdy je ženská jinak zdravá, tak je logicky větší šance, že se to povede. Ale pokud je chyba třeba v genetice, selhávajících vaječnících nebo hodně špatné kvalitě vajíček, šance je holt nižší... Ono to v průměru vychází tak na 30-50% šanci na pokus, to znamená, že pomalu každý druhý ženský to opravdu vyjde napoprvý 🙂 A na druhou stranu každý desátý ty tři pokusy nestačí, jak jsem psala, holt je taky potřeba patřičná dávka štěstí 😉

marhulinka
4. feb 2010

Holky a já věřím,že to štěstí si prostě najde tu pravou chvíli u každé... 😉 🙂 Tak mocinky přeji,ať ten čas je hoooooooodně kraťounký 🙂 😉

mima
autor
4. feb 2010

to vazne, 10 pokusov ?, to by som sa asi k takemu cislu nedopracovala, uz len kvoli psychike, to neprajem nikomu, nestras, radsej nieco pozitivne 😉

marhulinka
4. feb 2010

Mima tak pozitivního ti něco můžu písnout...před koncem roku jsem řekla,že prostě tento rok bude rok bříšek s miminky...a mohu říct,že už mám oznámené 3těhulky-které čekají ooooopravdu dlouho 😉 🙂

mima
autor
4. feb 2010

no vidis to je lepsie 😵 ked tak sme popozen nejake kamosky, aby sa podelili s nami o svoje cisla a pokusy 😅

len
4. feb 2010

Ale ne, prostě z deseti holek, co to podstoupěj, to prostě jedný nevyjde ani po těch třech pokusech, no. Devíti jo, to je pozitivní, ne? 😀 A nechci tu kazit morálku, já jsem extra beznadějnej případ 😀

mima
autor
4. feb 2010

len, tak to hadam nie ? nadej je vzdy , no nie ? ... to sa mi radi co 😲

len
4. feb 2010

No jasně, jen jde o to, jak veliká 😉

mima
autor
4. feb 2010

no to je fakt 😀 keby bolo keby ... boli sme vsetky v siedmom nebi, no ne babulky..ach nejak fakt vosla do mna pozitivna nalada 😉

pikusa
4. feb 2010

Ahoj...
tak já měla 1.stimulaci stopnutou před odběrem vajíček....hyperstimulace....
A pak druhá stimulka,IVF+ICSI a jedno embryo zavedené a povedlo se 🙂

mima
autor
4. feb 2010

ahoj pikusa, tak gratulujem, a kolko ste mali na 2x vajicok a potom embrii ? ak teda chces prezradit ?

pikusa
4. feb 2010

Mimo....mnoho mnoho...
měla jsem 30 folikulů,z toho 23 vajíček,21 jich bylo oplodněno a 19 jich zůstalo...
6 bylo na prodloužené kultivaci,,z toho se jedno přestalo vyvýjet.
Takže jedno mi vložili,kvuli hrozící hyperstimulaci nedali 2,zbytek zamarazili a uložili k těm,co nám zamrazili hned.
Takže ted mám stále 17 mrazáčků.........

cepecek
5. feb 2010

Je pikuso - tak to jsme na tom podobně. Já jsem měla taky hyperstimulaci. Měla jsem 50 vajíček, 30oplodněno, 21 zůstalo, 18 zmrazeno a 2 zavedeny 🙂 z nich mám dcerku.

hanulinecka
5. feb 2010

Ahojky
tak nám se zadařilo 2 ivf máme špatné spermio a na další pokus už jsme chtěli jít do dárce a povedlo se
ted jsem byla na ketu a ve středu jsem viděla // tak uvidíme jak to dopadne,ale doufám,že dobře,ale ted po tom lečení a ivf mužu říct,že jsme měli asi opravdu štěstí když čtu přiběhy o více pokusech....
mooc vám všem držíém pěsti 😵 😵

mima
autor
5. feb 2010

jej pik... a cep... vam sa teda zadarilo, mohli by ste aj rozdavat 😀 nie, zartujem... a kolko vam to takto vydrzi zmrazene ? a kolko vam je ? ak vam to neva 😲

tak davam rekapitulaciu uspesnych:
na 2x : marhulinka
na 1x : cepecek, pikusa /1.stimul. stop-hyperstimul. /

barce
5. feb 2010

ahooooj, ja se pomalu chystam na sve 3.IVF. tezko se mi na to psychicky pripravuje zvlast kdyz nam nenasly zadny zasadni problem, proc by to melo vyjit prave ted kdyz 2x ne ☹ . ale tak treba nebudu ta 1 z 10 😎 .

mima
autor
5. feb 2010

tak drzim moc palce, snad ti to vyjde 😉

marhulinka
5. feb 2010

Mima a kdy vy se na akcičku chystáte?

ratatooy
5. feb 2010

Ahojky.mi máme 1ivf ještě nevím jak to dopadne teprve čekáme na test ale jsem přesvědčena že dobře s jinou variantou nepočítáme.ale určitě vám doporučuji car unica brno.jsou tam moc hodní doktoři vše vysvětlí a sestry taktéž mají o všem přehled jakoby znali zrovna jen vás.čekací doby tak jsou také většinou krátké a kdykoliv máte problém můžete přijet hned a nebo si zavolat na číslo kde pořát někdo drží službu.mi jsme byli maximálně spokojeni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre