KET v marci 2021

ivanka0603
23. feb 2021

Ahojte, chystá sa niekto na KET v marci?

e1i
23. feb 2021

@ivanka0603 my az v aprili. februar bol kratky mesiac a nestihla som doplnit kontrolne vysetrenia, ktore chceli odborni dr a aspon si urobim v marci aj cerstvu preventivku nech potom sa dr vo mne uz nerype viac ako treba.

luckalukas_1
27. feb 2021

dufam ze ja🙏 10.marca OPU, tak uvidime mozno bude ET🤷

ivanka0603
autor
27. feb 2021

@luckalukas_1 ja idem 3.3. na sono a možno 9.3. KET.

luckalukas_1
27. feb 2021

@ivanka0603 tak to je super, drzim palce🤞.. bude to tvoj prvy vklad?

ivanka0603
autor
27. feb 2021

@luckalukas_1 nie, ja som už mala 2 ivf (3 vklady a z toho máme 2 detičky). Ešte máme jedno zamrazené embryjko, tak ideme skúsiť. Aj ja držím palce, potom si môžme napísať 😉

luckalukas_1
27. feb 2021

@ivanka0603 gratulujem, toto som potrebovala pocut(precitat😅) ze sa to niekomu podarilo❤️ ja mam prve ivf, caka ma prvy odber a prvy vklad🙈 som z toho taka hotova.. pred vcerom som bola na sono, tak ze mam dobru zasobu ze bude aj 20 vajicok🙏 tak snad to vyjde

ivanka0603
autor
27. feb 2021

@luckalukas_1 určite áno, treba veriť a netreba sa stresovať ak by sa to na prvýkrát nepodarilo. Ja som bola až veľmi kľudná, skôr bol muž viac nervózny. Ale už potom, keď som bola po vklade, začala som už na 6ty deň testovať.. .vtedy som už bola netrpezlivá

luckalukas_1
27. feb 2021

@ivanka0603 ja si ani neviem predstavit ako vydrzim aby som netestovala 🙈 obdivujem zeny co dokazu cakat 😅

ella_ell
3. mar 2021

Ahojte baby chystate sa na ket v marci do Gyn fiv v Bratislave?

ivanka0603
autor
3. mar 2021

@luckalukas_1 tak u mňa sa KET odkladá o mesiac. Podľa sona aj krvi som už mala ovulku, tak budúci mesiac musím skôr na sono.

ivanka0603
autor
3. mar 2021

@ella_ell ahoj, ja chodím do Helios v BB

ella_ell
3. mar 2021

@ivanka0603
Ahoj Ivanka prvy ket? Alebo ako si na tom?

ivanka0603
autor
3. mar 2021

@ella_ell ja som už absolvovala 2x ivf. Vyšiel nám hneď prvý ET skoro pred 6 rokmi, potom keď sme chceli súrodenca, KET nevyšiel. Tak sme museli ísť na druhé ivf, lebo už sme nemali embryjka. Pri druhom ivf tiež vyšiel hneď ET a ešte máme jedno zamrazené, tak sme chceli ešte skúsiť.
Ty máš prvé ivf?

ella_ell
3. mar 2021

@ivanka0603 ano prve ivf ešte dva pokusy prvy skoncil v 5tt silnym krvavanim teraz idem na infuzie intralipidni plus injekcie clexane uvidime

luckalukas_1
3. mar 2021

@ivanka0603 jooj to fakt? to je skoda.. nemalo by sa chodit kazde 2-3 dni na sono? presne pre toto, aby ste nepresvihli ovulku?

ivanka0603
autor
3. mar 2021

@luckalukas_1 pri celom cykle ivf áno, ale pred KET sa chodí cca 13 deň. Aspoň v Heliose. O mesiac mám ísť na 10t deň

lenja227
4. mar 2021

Ahojte baby, som tu úplne nová, tiež ma čaká KET teraz v marci.... Mám obavy, zajtra idem na odber oocytov po stimulácii.

ella_ell
4. mar 2021

1 den menštruácie 3x2 tabletky estrofen
Na 10 az 14 den kontrola sliznice od 14 dna progesteron a par dni na to to urci lekar vklad

ivanka0603
autor
4. mar 2021

@lenja227 neboj nič. Treba byť hlavne v kľude. Ja som myslela,že tiež bude stresovať, ale nakoniec viac stresovať muž než ja.

ivanka0603
autor
4. mar 2021

@ella_ell ono je to teda asi dosť individuálne. No uvidím, čo mi povedia o mesiac. Ja som mala zatiaľ vždy ET hneď po odbere vajíčok. Máme 2 detičky, raz som bola medzi prvým a druhým ivf aj na KET, ale to nevyšlo. Preto som zvedavá ako mi to teraz vypočítajú. Pred 3 rokmi v MT mi to prišlo také hrrr brrr.. teraz mi aspoň tú krv zobrali, že nerobili zbytočne vklad. Sliznicu aj všetko ostatné, že som mala ok

lenja227
6. mar 2021

@ivanka0603 ďakujem, som jeden deň po odbere a už sa cítim dobre. Odobrali mi 15 oocytov, a dnes volali z kliniky že 12 z nich sa podarilo oplodnit a sú v dobrej kvalite.. V stredu sa dozvieme co je s nimi nové, koľko prežije. Budu sa mrazit kvôli hroziacemu hyperstimulacnemu syndrómu, a KET vklad mi vychádza cca na koniec apríla tak uvidím.. Len sa bojím že či KET nebude oveľa nižšia šanca ako kefy robili čerstvý vklad.. Ale snáď to bude dobre neviem. Je to naše prvé IVF, všetko je to pre nás neznáme...

ivanka0603
autor
6. mar 2021

@lenja227 ahoj,to je super,že 12 sa oplodnilo. Ja ak si dobre pamätám, tak som mala 10 oocytov, ale do 5teho dňa zostali len 2. Jeden už mal 2 roky 😊 a ďalšie si pôjdeme v apríli, lebo teraz, keď som bola na sono, tak už bolo po ovulácii. Tak na ďalší cyklus pôjdem skorsi deň cyklu na kontrolu a uvidíme.
Ty teraz len oddychuj, pi veľa vody. V niektorých centrách robia výhradne len KET a vravia,že vtedy je väčšia šanca, že to vyjde. Ja mám takú skúsenosť zase, že nám 2x vyšiel čerstvý ET a KET nevyšiel. No uvidíme teraz.

aluska1404
13. mar 2021

@luckalukas_1 Ahoj ja idem zajtra 13.3 na vklad môžem sa spýtať kam chodíš?

lenja227
13. mar 2021

@ivanka0603 ahoj, tak nakoniec zostali len 3. Jedna expandovana blastocysta, vraj 120 bunková a dve 100 bunkove. Zamrazili všetky 3 a v apríli idem na KET, dám si vložiť jedno najprv, tu 120 bunkovu. Je nejaká šanca? 😕 Dúfam že áno, a neviem či pripadne aj tie 100 bunkove znamenajú že by sa mohli uchytiť aj tie....čakala som že oni zostane viac, teraz akurát tak chytám depky ale snažím sa na to nemyslieť tak a myslieť pozitívne.

luckalukas_1
13. mar 2021

@aluska1404 dnes je 13.3. 😂 ides zajtra 14.3.? .. ja idem v pondelok 15.3. na prvy ET🙈 ..chodim do GynCare v Kosiciach a ty?

maja5741
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aluska1404
13. mar 2021

@luckalukas_1 Ahaa pardon 14.3 ani neviem kolkatehom je😂. Ja už som bola dva krát na et my chodíme Helios Martin už dlhych8 rokov

aluska1404
13. mar 2021

@luckalukas_1 Netreba sa báť je to úplne v pohode hlavne kľud a nestresovat.Držim palce ja už ani neviem či mam dúfať po toľkých rokoch a po diagnóze endometrioza v 4 štádiu 2 krát operacia takže už to nechávam na osud.Myslim že som všetko pre to spravila od hematologie, reprodukčnej imunológie, a genetike.Mnw idú vkladať blastocistu a ešte máme jedno embryjko

ivanka0603
autor
13. mar 2021

@lenja227 ahoj, aj 3 je úspech. Nám pri každom ivf zostali len dve. Jedno vkladali hneď ako ET a druhé sa vždy mrazilo. Akej kvality boli, to si už nepamätám. Určite je šanca, že sa aspoň jedno uchytí, neboj. Budem držať palce.

lenja227
13. mar 2021

@ivanka0603 Ivka aj Tebe držím palce, a ďakujem 💫☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre