IVF marec/apríl 2021

eua
22. mar 2021

Ahojte baby, je tu nejaká, ktorá stimuluje v marci/apríli na IVF?

veronkaha
22. mar 2021

Ahoj, ja začínam 4.4

eua
autor
22. mar 2021

@veronkaha Držím palce. Tvoje prvé Ivf? Ja som zacala stimulovať minulý týždeň, koncom tohto týždňa by mal byť vklad. Moje prvé Ivf.

veronkaha
22. mar 2021

@eua Áno prvé a dnes vlastne aj prvý deň čo sme mali vyšetrenia. A všetko to zbehlo takto rýchlo ale som rada 😊 ďakujem ja tiež držím palce 🍀 tvoje tiež prvé?

eua
autor
22. mar 2021

@veronkaha Ďakujem aj ja 🙂 Aký máte problém, že sa nedarí? My horšiu morfologiu.

veronkaha
22. mar 2021

@eua no ja mávam dlhšie cykly a priateľ má pomalšie spermie ale sú tam dake % s ktorými sa dá pracovať, len prirodzene by to asi nešlo. Do akého centra chodíte?

eua
autor
22. mar 2021

@veronkaha Helios. A vy?

veronkaha
22. mar 2021

@eua aj my do MT

eua
autor
22. mar 2021

@veronkaha My v BB

veronkaha
22. mar 2021

@eua áno aj to nám spomínala, že ak by sme chceli alebo mali bližšie že sú aj v BB aj KE. Ja som mala pocity veľmi dobre. Všetci milí a vysvetlili všetko pekne. A aké lieky ti dali?

eua
autor
22. mar 2021

@veronkaha Áno, sú super doktori tam. Mne dali Menopur a Diphereline. Vy budete mať aké?

dzanka72
22. mar 2021

@eua ahoj, ja som začala stimulovat na konci februara a teraz v stredu mam OPU už konečne 🙂 tak som zvedava, koľko budem mať zrelých vajíčok.

veronkaha
22. mar 2021

@eua ja vlastne teraz duphaston a potom od toho 4. Decapeptyl a potom gonal.

eua
autor
22. mar 2021

@dzanka72 jej tak držím palce. Ako ti to zatiaľ vyzerá, folikulov máš koľko? Aké injekcie si dávaš?

marticka85po
23. mar 2021

@eua ahoj ja zacinam stimulovat vo stvrtok tiez mam Diphereline a Menopur 🙃

eua
autor
23. mar 2021

@marticka85po Držím palce. Tvoje pre ivf? Ja som už na konci stimulácie, som zvedavá -zajtra idem na asi už poslednú kontrolu a možno v piatok odber.

marticka85po
23. mar 2021

@eua ano nase prve IVF. Drzim ti palce nech mas vela vajicok 😊

eua
autor
23. mar 2021

@marticka85po Ďakujem, ale hlavne nech sú kvalitné. 🙂 A akú dávku ti dali Menopuru?

marticka85po
23. mar 2021

@eua zatial budem mat 150iu denne. A po prvej kontrole sa uvidi ci budem zvysovat alebo nie

dzanka72
23. mar 2021

@eua tak ja som stimulovala s diphereline a meriofertom 150j. Mala som dlhý protokol. Nepovedali mi koľko mám folikulov, ale podľa toho, ako diktoval dr veľkosti , tak okolo 20 urcite🙈🙈 Je to moje druhé ivf. Ty máš aký protokol a čím stimuluješ?

eua
autor
23. mar 2021

@dzanka72 Ja mám krátky, a mám Diphereline a Menopur 300 j. Zajtra mas odber? Držím silno o palce !
Koľko dní sexuálne abstinujete pred odberom?

januska1905
24. mar 2021

Dievcata aj ja mam zajtra odber. Ale foliky normalnej velkost boli len dva a jeden mozno este dorastie. Ostatne malinke. Som strasne smutna ale verim stale. Potom dajte vediet ako ste dopadli🙂 drzim palce

eua
autor
24. mar 2021

@januska1905 Ja mám odber v piatok. Mám cca 7 folikulov, ktoré by mohli zobrať, a potom sú drobné. Nebuď smutná, stačí jedno dobré vajíčko a jedna dobrá spermijka 🙂 Držím silnoo palce , daj vedieť čo a ako. Hlavne mysli pozitívne, uvidíš, vyjde to !;)

weja07
24. mar 2021

Ahojte. Aj ja stimulujem. Mam diphereline a menopur a k tomu clexane z reprodukčnej imunológie. Mam dlhy protokol, včera som bola na 2 kontrole ,v piatok 3 kontrola a v piatok sa uvidí. Držím palce všetkým 🙏

januska1905
25. mar 2021

Tak dievcata, tri odobrate vajicka. Dufam zabojuju bobatka🙏

eua
autor
25. mar 2021

@januska1905 silno držím palce ! Aj Ti ich dnes merali, resp.povedali aké sú veľké?

januska1905
25. mar 2021

@eua nic nehovorili. Potom zajtra daj vediet ako si dopadla. Drzim palceee

dzanka72
25. mar 2021

@eua ahoj, včera som mala odber. Odobrali 28 oocytov, z toho 22 bolo dobrých. Dali sme oplodniť 15 ks, dnes som volala do CAR a oplodnilo sa všetkých 15, tak som rada 🙂 Verím, že to je na dobrej ceste.
Od odberu ma dosť bolí brucho, hlavne okolo žalúdka a pri hlbokom nádychu, tak hádam sa nerozvinie OHSS 😒
My abstinujeme v podstate celú stimuláciu😅 Ale tak 2- 3 dni pred odberom by sa malo abstinovať. Držím palce tiež na odber✊✊ nech máš len pozitívne správy pre nás.

eua
autor
25. mar 2021

@dzanka72 Ahoj, wau. Že 28 🙂 a krásne, že sa vám oplodnili všetky, čo ste chceli 🙂 To je skôr menej zriedkavé ;) Dík za držanie palcov a aj Tebe veľa zdravia, aby si nemala ohss.

dzanka72
25. mar 2021

@eua Potom napíš, že ako si dopadla 🙂

eua
autor
26. mar 2021

@dzanka72 Ahoj, tak už mám po. Odobrali mi 12 nakoniec. Všetko prebehlo ok, dúfam že ma ohss obíde. Ty sa ako cítiš, bolesť presla? A ozaj, idete aj ET či len Ket? kolko si dáte zamraziť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre