Každý večer pohár vína pred KET

2. máj 2024

Ahojte, myslíte si , že to je mýtus alebo fakt , že ked budete piť každy večer pred KET 1-2dcl červeného/ríbezloveho vína, tak sa prekrví maternica a nadobuda sa vačšia uspesnost vkladu ? 🙂

stellarstar
2. máj 2024

Mýtus tak ako ananás

autor
2. máj 2024

@stellarstar tiež si myslím , ale zaujímalo ma to celkom :D 🙂

gejb
2. máj 2024

Mýtus alebo nie. Dobre víno nikdy nie je zle. Ja som si dala 😁 ...pre istotu

ankare
2. máj 2024

Somarina riadna

a_alexandra_a
2. máj 2024

Alkohol určite nie je vhodný

januska12323
2. máj 2024

Je to dobré akurát na pokojné nervy.

adabise683
2. máj 2024

Alkohol vsetok asi sposobi vacsie prekrvenie podla mna ... 1-2 dcl cerveneho vina asi zasadne vysledok neovplyvni ale ani neuskodi ... ja som prvy vklad neriesila nic bo predtym som mala stimulaciu a nechcela som nijak zasahovat do toho .. vklad bol ale neuspesny (mala som aj lieky na sliznicu bo nebola az tak vysoka, ale ja som aj bezne nemavala neviem ako vysoku, tak ma to neprekvapilo). pred druhym vkladom som si davala cervene vino a aj olej z psenicnych klickov a nebolo mi uz treba lieky na rast sliznice bo bola dostatocna ..vklad vsak zase neuspesny...treti vklad som si zase dala vino aj ten olej + ten bromelain (ananas)..a zase sliznica pekna a aj vklad konecne vysiel 🥰 ako je mozne ze je to vsetko len placebo, ale zase ked sa ma zena lepsie citit, tak to je urcite len napomocne 😀 drzim ti palce 🍀🍀🍀

e1i
2. máj 2024

Mytus a popri priprave na ket a po vklade som alkohol ani kvapku nedala. Dost zatazuju pecen lieky na pripravu

mabenn
2. máj 2024

alkohol je jed, ktory telo prioritne spracovava aj oproti strave...urcite by som k planovanemu otehotneniu alkohol nekombinovala...prekrvit telo sa da aj pohybom, sportom, tancom, vanou, atd

butterflyeffect
2. máj 2024

Ja som sa pytala v CAR ze co a ako s alkoholom tak mi povedala ze pohar vina sa skor odporuca ale kvoli uvolneniu stresu a napatia… ci pomaha na prekrvenie alebo nie, tazko povedat, tak ako s ananasom-mozno ano mozno nie, ja som brala pred poslednym KET bromelain a ci pomohol ten alebo zhoda nahod ale KET bol uspesny 🙏

princezna_bosorka
3. máj 2024

alkohol ti tehotenstvo skor blokuje... ja som kvoli ivf radsej prestala pit uplne, aby som si zvysila sance (a okrem toho je rakovinotvorny).

Zdrava davka alkoholu neexistuje (resp. jedina zdrava davka je nic). A to plati o vsetkych druhoch vratane vina a piva.

bubik6x
10. máj 2024

Požitie alkoholu spôsobuje na určitý čas rozšírenie ciev a telo sa rýchlejšie prekrvi, to je pravda ale žeby to podporovalo úspešnosť vkladu je somarina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre