IVF po prvom prirodzenom počatí

misik123
17. nov 2019

Ahojte, Mam jednu dcerku 6 rocnu, ktoru sme počali prirodzene a hned, Vsetko bez konplikacii, teraz mam noveho partnera s ktorym sa nam nedarilo a podstúpili sme ivf, v pondelok som bola na odbere vajicok a vcera (t.j. v sobotu) som bola na ET. Chcela by som sa spytat ci su tu mamicky ktore mali prve dieťatko prirodzene a druhe absolvovali cez ivf? Je väčšia sanca je ivf vyjde na prvy krat ked uz som bola tehotna prirodzene, alebo na tom nezalezi? Este by som sa chcela spytat, ci ste ostali hned v nemocnici lezat este nejaku dobu alebo vas hned poslali domov? Mne urobili transfer, trvalo to asi 3 minuty a hned ma poslali domov... niekde som citala, ze by mala potom zena lezat aspon 2 hodiny... my sme sli s muzom na obed a do obchodu a potom som si isla lahnut domov na dve hodinky. Treba mat uplny kludovy režim, ze nikam nechodit vobec a len lezat? Za vsetky skusenosti a rady vopred Dakujem!

sagaa
22. nov 2019

@misik123 ahoj...ako sa máš?

misik123
autor
22. nov 2019

@sagaa ahojky 🙂 celkom fajn, akurat dnes ma doobeda cca dve hodky bolelo dost brucho a vobec netusim preco, lebo som nic nejedla, bolo to rano, ale celkovo som sa nejak cudne dnes citila... a ty ako? Bola si v stredu na krv? Ako sa citis? Robila si si test skor?

sagaa
23. nov 2019

@misik123 ahoj.. robila som si test na siedmy deň nič tam nebolo a na ôsmy deň úplne slabunka čiarka.teraz chcem skúsiť zajtra na 11 deň tak uvidím či bude silnejšia.mam také hnedé spinenie troška tak sa bojím aj tej krvi.este som nebola na krvi až teraz v stredu idem

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa ja som si dnes robila na 7.den a nic :( skusim zase zajtra... ja idem na krv v pondelok na 9.ty den ak dobre ratam budem... vklad mi robili v sobotu 16.11.2019 a povedala mi ze za 10 dni v pondelok mam prist... tak som zvedava... a ako sa citis?

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa a kedy si zacala špiniť?

sagaa
23. nov 2019

@misik123 na siedmy deň v stredu som začala špiniť..aj som volala doktorovi a kázal mi že mám brať progesterón ústne

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa a kedy mas dostat menzes prvy den? Len ten PROGESTERON beries?

sagaa
23. nov 2019

@misik123 menzes som mala mať minulý piatok..a áno len progesterón tri krát denne

sagaa
23. nov 2019

@misik123 takže už mi akože mešká 8 dní.. dúfam že to tak aj ostane

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa tak to je super! Urcite ti to vyslo! ❤️ Inac sranda, ze ja mam dostat menzes v utorok buduci a na krv ma objednali uz v pondelok... nejak nerozumiem ako to počítajú ked ty si este nebola na krvy a uz ti mešká az 8 dni... hm

sagaa
23. nov 2019

@misik123 ja keď som začala pichať Decapeptyl tak s toho mi meškal menzes pet dní.. dúfam že mi to vyde lebo stále spinim a bojím sa

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa ja som zacala pichat diphereline a z toho mi meskali 4 dni a teraz mam dost v utorok, ale stale nic... a ty mas nejake pocity alebo ta nieco boli? To spinenie moze byt aj uhniezdovanie vies... v stredu rano ides na tu krv po 14 dnoch po ET?

sagaa
23. nov 2019

@misik123 pocity žiadne...ale strašne ma bolia kríže,sem tam ma tak pichne v bruchu a pobolieva ma ako pred menzesom..no dúfam že máš pravdu že sa iba uhniezduje.zajtra na 11 deň vyskúšam spraviť test tak snáď tam nájdem nejakú čiarku.. v stredu ráno idem po 14 dňoch áno 😉

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa silno drziiiiim palčeky! Skus zajtra rano urobit test a daj vediet 🙂

sagaa
23. nov 2019

@misik123 skúsim...a dám ti vedieť.. pošlem foto keď tam niečo bude 🙂

misik123
autor
23. nov 2019

@sagaa inac, nemas messenger? Ze by sme si tam pisali. Lebo tu je to uplne spomalene

sagaa
23. nov 2019

@misik123 mám jasné... pošlem ti správu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre