Vydarí sa nám aj druhý vklad, keď prvý vyšiel na prvýkrát?

21. máj 2020

Veľmi chcem druhé dieťatko. Prirodzene sa nám nepodarí. Prvé mame z prvého IVF a hneď prvý vklad vyšiel. Bolo to pred dvoma rokmi. Ostalo nám v centre ešte jedno embryo. Chcela by som si ho dať vložiť ale mam strašný strach, že čo ak to nevyjde. Veľmi chcem dve deti a do ďalšieho IVF už nechcem ísť. Snažím sa myslieť pozitívne, veriť, že to vyjde. Myslíte že keď to prvý krát hneď vyšlo je pravdepodobnosť, že to opäť môže vyjsť? Máte niekto dve detičky z IVF? Vyšlo vám to dva krát alebo ste mali aj pokusy, ktoré nevyšli? Ďakujem

evkao
21. máj 2020

to ze druhy vklad vyjde, ti nikto nezaruci - nam vysiel prvy vklad, potom dva neuspesne, treti uspesny

andrea_82
21. máj 2020

treba veriť, že to vyjde. My sme prvé IVF nedošli ani k vkladu, druhé IVF vyšlo. A potom už sa nedaril ani vklad ani KET, vždy len biochemické tehotenstvo. Ale je veľa žien, čo majú viac detí z IVF. Jedna moja známa má tri dcéry z IVF.

autor
21. máj 2020

@evkao ja viem, že to nikto nezaručí.. Škoda, by som si aj priplatila 😃

autor
21. máj 2020

@andrea_82 ved to, treba veriť, ďakujem 🙂

ikuska187
21. máj 2020

Ja som na tom rovnako, 1x vyšlo a mam ešte 1 embryo. Ci nám to vyjde je to vo hviezdach, ale tiež už ďalšie ivf nechcem. A tiež poznám babu, čo ma 3 deti z ivf, ale z 1 cyklu to nebolo a ani prvé nebolo na 1x. V každom prípade som vďačná za krpca, už to je zázrak, že je tu, mnohým to nevyjde ani cez ivf.

merkelica
21. máj 2020

poviem ti ked mi pride krystalova gula zo servisu

lefkova
29. máj 2020

Mozem sa vas spytat na cenu KET? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre