IVF Apríl 2019

nika849
30. mar 2019

Ahojte ktoré z vás idú v Apríli na IVF? 🙂

lilkim1
30. mar 2019

@nika849
Ahoj ja idem na druhý KET a ty?

nika849
autor
30. mar 2019

@lilkim1 ahoj ja idem na prvé IVF od včera si picham Gonal

lilkim1
30. mar 2019

@nika849
Veľa šťastia čaká ta dlhá cesta a verím a prajem ti aby bola uspesna... Ako sa ti darí??

nika849
autor
30. mar 2019

@lilkim1 ďakujem.. Práveže mne to príde všetko strašne rychle v štvrtok sme boli na konzultáciu ohľadne IVF a hneď mi dali lieky od včera si picham ten Gonal a v stredu idem už na kontrolu.. A do konca budúceho týždňa si mam vybaviť pred operačné vyšetrenia.. Mam totiž krátky protokol 🙂 A ty ako?

lilkim1
30. mar 2019

@nika849 no tak to je super ja som tiež mala kratky protokol chvála Bohu ale aj tak mi to prišlo príliš náročné ja v pohode 4-tého v štvrtok idem na kontrolu a dohodneme termín vkladu.... a kde chodíš do centra??

nika849
autor
30. mar 2019

@lilkim1 ja chodím do Iscare v Martine a ty? Ja mam za sebou 2 neúspešne IUI a pre na bolo vždy najhoršie to dvojtýždňové čakanie na výsledok... Pri prvom neúspechu som strašne plakala teraz pri druhom som to už zobrala lepšie a som zvedavá na to IVF teraz... Čítala som ze niektorým to vyšlo na 1x niekomu ani na 5x :-/ tak mam z toho zmiešané pocity :-/

lilkim1
30. mar 2019

@nika849 ja chodím do gyncare v kosichiach mam za sebou ET ktorý nám nevysiel tiež som bola z toho veľmi nešťastná a stále som plakala po dvoch mesiacoch som šla na KET tiež bol výsledok negatívny a pocity rovnaké ešte máme posledného mrazacika tak hádam sa nám to do tretice podari.... Áno niekomu to vinde na prvý pokus iným nie aj ja som to čítala a asi som medzi nimi aj ja.... Co už....

nika849
autor
30. mar 2019

@lilkim1 tak držím palce nech to tentokrát vinde 😉😊ja sa tiež obávam toho výsledku potom 😕 Ako človek dá do toho neskutočne peniaze a aj tak nič z toho 😕 zatiaľ... Ako môj manžel do toho ísť moc nechcel že veď ešte nemáme veľa rokov že aby sme zas začali skúšať prirodzene... Ale ja po 2 rokoch nedarenia sa chcem vyskúšať vsetky ostatné moznosti

lilkim1
30. mar 2019

@nika849 ďakujem 🤗 dúfajme ze sa nám tentokrát podari 😊
Áno máš pravdu obavy z negatívneho výsledku sú vždy najhoršie a to čakanie tomu vôbec neprida plus tie šialene peniaze ale čo človek nespraví preto aby sa mu splnili želania.... Je pravda že muži to vnímajú úplne inak ako my ženy a som tiež za vyskúšanie všetkého co by malo pomôcť k bábätku...

nika849
autor
30. mar 2019

@lilkim1 mne môj muž povedal že za tie peniaze sme mohli ísť na parádnu dovolenku....ale ja kašlem dovolenku keď roky bežia a treba čosi robiť keď to nejde prirodzene... On to bere úplne inak ako ja... Pritom ísť do centra vymyslel on a aj prvú konzultáciu vybavil on... Ale on čítal, že za mesiac môžem byť tehotná tak asi tomu veril že to bude hneď... A pritom tam už chodíme od októbra 2018

janulka257
31. mar 2019

žienky držím vám všetkým veľmi palce ❤️ všetky ženy, ktoré sa odhodlajú na IVF sú hrdinky 💪❤️

lilkim1
31. mar 2019

@nika849 svojim spôsobom ma aj pravdu ale čo už keď to takto príroda zariadila 😉 my tiež takto chodíme už rok ale nesťažujem si.... Som s tým zmierena 😊

weja07
31. mar 2019

@nika849 Ahojcek, pridávam sa aj ja, začala som duphastonom v stredu a od budúcej stredy začínam pichat diphereline. Všetkým nám držím palce a prajem veľa šťastia 😍😍

nika849
autor
31. mar 2019

@weja07 ahoj 🙂 ty ideš prvý krát alebo už máš viac pokusov za sebou? 🙂

weja07
31. mar 2019

@nika849 na IVF ideme prvý krát.
IUI 2 krát neúspešne 😞

nika849
autor
1. apr 2019

@weja07 presne ako aj ja ☹ neboj teraz nám to už vinde 😉

lilkim1
1. apr 2019

Žienky všetkým veľa šťastia tento mesiac musí byť úspešný pre nás všetky 🤗😘😘😘

majulkab36
2. apr 2019

Ahojte v sobotu som si začala pichať dipherelin a 9 mám ísť na kontrolu. Stále neviem čo všetko budem ešte absolvovať. Predbežný odber mame naplánovaný na 24.4. Ak môžem poprosiť o viac info do správy.

nika849
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veve91
2. apr 2019

Ahojte je tu niektora z vas ktora chodi do Repro Medica?Mam par otazok.

weja07
2. apr 2019

@nika849 veríme že áno 💜

nika849
autor
2. apr 2019

@weja07 a kam chodíš do centra? 🙂

nika849
autor
3. apr 2019

Ahojte tak mne sa vklad odkladá až na ďalší mesiac ☹ budúci týždeň mi spravia len odber a dajú zamraziť.

predvedrev
3. apr 2019

ahojte, ja idem snad tento mesiac na KET... 🙂

lilkim1
3. apr 2019

@nika849
Ahoj tak to ma mrzí a co sa stalo ze ti to odložili??

nika849
autor
3. apr 2019

@lilkim1 mám strašne veľa folikulov dneska ich bolo okolo 30 plus veľmi citlivé vaječníky a boja sa aby to neprešlo až na OHSS :-/

lilkim1
3. apr 2019

@nika849 wau to je pekne číslo až na ten hroziaci syndróm drz sa......

nika849
autor
3. apr 2019

@lilkim1 som zvedavá koľko vajíčok z toho bude 🙂 a ďakujem snažím sa nato všetko moc nemyslieť

lilkim1
3. apr 2019

@nika849
Neboj bude dosť 😊

weja07
3. apr 2019

@nika849 Do MT - Helios. Dnes som začala injekciami.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre