IUI a takéto výsledky tehotenských testov

bb1bb
21. dec 2018

Ahojte dievčatá. Dnes som 8 dni po iui. Robila som si 2 testy. Modrý je 7 dní po iui a pregnyle, čomu rozumiem, prečo je slabo pozitívny. Woman secret je robený dnes poobede (8dní po iui) a je oveľa silnejší. Čakala som, že po pregnyle bude klesať, a zase na tehotenstvo je to dosť silné. Máte s tým niektorá skúsenosť? Plus ma už asi 4 dni mierne pobolieva podbruško. Ďakujem za odpoveď. 😊

patricia_b
21. dec 2018

@bb1bb podľa mňa je lepšie porovnávať na testoch jednej značky, lebo tieto dva nemusia mať rovnaku citlivosť a výsledok môže skresľovať ... ale držím palce 🙂

ikonica
21. dec 2018

Moznosti su taketo:
1. Je to pregnylova ciarka
2. Je to pregnylovo tehotenska ciarka...

Neoplati sa testovat skor ako po 10 dnoch po pichnuti pregnylu... Su pripady, kedy sa pregnylovy duch ukazal aj na 14ty den po pichnuti... A nie je dobre porovnavat ani dve rozne znacky...

bb1bb
autor
21. dec 2018

Ďakujem dievčatá, zdieľam úplne váš názor. Citlivosť je u oboch 10, nemala som bohužiaľ tú istú značku. Mne len nesedí to, že dnes je ten test oveľa silnejší ako včera, pri minulej IUI som 1.po 8 dňoch mala len slabulinkú čiarku, 2.postupne tá čiarka viditeľne zo dňa na deň slabla. Viem, že sa nemá testovať skoro, ale viete, nedočkavosť, asi poznajú všetky snažilky. Ďakujem pekne za podporu. 🙂

tamvtme
21. dec 2018

@bb1bb slabnutie alebo naopak zosilnenie druhej čiarky môžeš sledovať len na testoch rovnakej značky, keďže každý má inakšie množstvo farbivá a testy robene za rovnakých podmienok

bb1bb
autor
21. dec 2018

Ďakujem, skúsim ešte postupne ten Woman Secret a budem vedieť. A ešte jedna otázočka: pred Pregnylom som mala 2 folikuly veľkosti 16 a 20mm. Myslíte si, že aj ten 16mm mohol dozrieť a prasknúť? Samozrejme viem, že sú to len dohady, len ma zaujíma váš názor, či aj folikul takejto veľkosti mohol byť s pomocou Pregnylu oplodniteľný.

ink
3. jan 2019

Ahoj, tak ako? verím, že ste už mali vianočný darček v podobe potvrdeného tehotenstva 🙂

bb1bb
autor
4. jan 2019

@ink Ahoj, si milá, že sa pýtaš. 😊 Bohužiaľ, nevyšlo to, test nakoniec 14dpo negatívny a už aj končím ms, takže opäť sme na začiatku. Ale snažím sa myslieť čo najviac pozitívne. Držím palce aj ostatným dievčatám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre