Gyncare verzus Helios Košice

artemislix
24. okt 2020

ahojte.. chcela by som sa s vami poradiť o skúsenosti, ktoré centrum je podľa vás lepšie, ci už gyncare alebo Helios. S manželom navštevujeme gyncare už od apríla keďže sa nám bábätko nedarí takmer dva roky. Ale nemám nejako dobre pocity z tohto centra. Príde mi to, že z nas ťahajú len peniaze a navyše ani prístup nie je ľudský. Ale možno je to len u mňa zatiaľ pocit a krivdim im. Sme zatiaľ po prvom neúspešnom IUI. Ďakujem za každú radu.

zuzkaa1985
24. okt 2020

Ja chodim do gyncare, nemam vyslovene zlu skusenost, ale caka ma posledny vklad a chcem prejst do heliosu. Ako moja lekarka ok, ale mam pocit ze oni celkovo nic neurobia nad ramec, a ani neporadia a o peniazoch sa bavit ani nebudem.

artemislix
autor
24. okt 2020

@zuzkaa1985 posledný vklad na IVF? alebo na IUI? my sme boli pred mesiacom na IUI. celkovo skúsenosť taka, ze nám ani neporadili, čo je pre nás lepšie. hneď ma postavila doktorka pred hotovú vec. a radšej by som ocenila, ak by si zavolala manžela do ambulancie tiež a vysvetlila nám, čo je pre nás lepšie, čo bude koľko stať,ako to bude prebiehať, aká sú šance. Tak ideme v utorok na druhé IUI.. A neviem, či rýchlo meniť centrum alebo dat tomu šancu. no všade čítam za gyncare recenzie, že nemám očakávať ľudský a profesionálny prístup. ale cítite sa tam ako číslo, že ste len v poradí..

zuzkaa1985
25. okt 2020

My IVF, lebo mame posledne vajicko a potom uz tam dalsi cyklus nezacnem, tak nam vysvetlili veci a chceli sme ist aj IUI ale mali sme vysledky tak uz sme nesli ani. Ale mna sklamalo to ze najprv nas nechali ist na tri vklady a az ked som sa tu z konika dozvedela nejake veci a sama sa pytala na vysetrenia ma poslali. Tak sme prisli o peniaze a aj o tri vajicka. Takze ak mas pocit ze ist prec, tak chod

slavkab
25. okt 2020

My sme chodili do gyncare, najprv som zmenila dr. Hermana za doc. Toporcerovu (mal otrasny pristup z mojho pohladu), ta bola trochu lepsia, ale zase malo informacii, sama som zistovala, co by bolo najlepsie pre nas...po neuspesnom IUI som tam uz nesla, dali sme si par mesiacov pauzu a isli sme do heliosu, nepresiel ani rok a som v 11tt...dr. Hladky pre mna uzasny lekar, nebala som sa cokolvek opytat, stale reagoval ludsky, prijemne...ja som mala podobne pochybnosti v gyncari a urobila som najlepsie, ze som isla inde

zuzkaa1985
25. okt 2020

@slavkab presne ja chcem ist uz dalsi cyklus za doktorom Hladkym

slavkab
25. okt 2020

@zuzkaa1985 urcite odporucam, az ked sme mali vsetky vysetrenia a nebolo inej moznosti, navrhol ivf...takto som si to predstavovala, ze to ma byt a nie hned unahlene zavery...plus vsetci od zaciatku boli mili, citila som sa tam prijemne...a ked mi potvrdili tehotenstvo, tak kazdy za radom nam prial vsetko dobre, bola to pekna rozlucka s heliosom 🙂 drzim prsty, aby vam to dopadlo tak dobre ako nam 🤞

zuzkaa1985
25. okt 2020

@slavkab dakujem verim ze buduci rok, bude nasim rokom

adulka1989
28. okt 2020

@slavkab a ako sa ti podarilo prirodzene či ti pomohli v heliose

slavkab
28. okt 2020

@adulka1989 pomohli v heliose

adulka1989
28. okt 2020

@zuzkaa1985 ako dopadlo to ivf?

adulka1989
28. okt 2020

@slavkab a ako pomohli ivf?

adulka1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulka1989
28. okt 2020

@slavkab pred tým si chodila tiež do gyncare?

slavkab
28. okt 2020

@adulka1989 ano ivf, prvy ket vysiel

adulka1989
28. okt 2020

@slavkab supeeer gratulujem to je úžasné

slavkab
28. okt 2020

@adulka1989 dakujem, velmi sa tesime 😊 prajem to vsetkym 🍀

zuzkaa1985
28. okt 2020

@adulka1989 3x negativne a na 4 som mala ist tento tyzden, ale musela som to zrusit, nakolko som musela ist do karanteny,

adulka1989
28. okt 2020

@zuzkaa1985 oh tak to ma mrzi

adulka1989
28. okt 2020

@slavkab veru krasne nech všetko ide len tak ďalej dobre

artemislix
autor
29. okt 2020

@slavkab gratulujem aj ja, a prajem veľa zdravíčka.. tak presvedčili ste ma, že pokiaľ mám zlý pocit, mam ísť od nich preč. dnes sme ale ešte boli objednaní na IUI, tak ideme to skúsiť a uvidíme. ak by to nevyšlo, tak si vyberieme Helios 😊

slavkab
29. okt 2020

@artemislix dakujem a drzim ✊ aby vam to teraz vyslo...a keby nie vrelo odporucam helios...vela stastia 🍀

adulka1989
29. okt 2020

@artemislix jednej známej s ktorou si píšem tu na modrom koniku práve vyšlo ivf v gyncare aj ja som rozmýšľala zmeniť centrum ale asi tam ešte skúsim predsa to ivf mám dve kamosky ktorym vyšlo na prvý krát ivf a jednej iui mne napríklad tiež nevyšli dve iui ale to je menšia šanca tak uvidíme pri ivf

artemislix
autor
29. okt 2020

@slavkab ďakujeme 😊 bodaj by to vyšlo 😊

artemislix
autor
29. okt 2020

@adulka1989 tak si držme palce nech to všetko dobre dopadne a nech sa aj my môžeme tešit z malých prírastkov 😊

adulka1989
30. okt 2020

@artemislix veru tak držím všetkým palce ktorý sa snažia nech sa zadarí čím skôr

kristinka2021
30. okt 2020

@artemislix Helios Košice, ale žiadajte si Dr.Hladkého je to odborník, ten druhý, nemá empatiu voči tejto práci a je nanajvýš nesympatický. Osobná skúsenosť veľmi zlá. Keď Helios Košice tak Dr. Hladký, alebo Helios Martin tam je to jeden raj ❤️

mouse14
30. okt 2020

@kristinka2021 u mňa zase opat, radšej Pavaja

mybaby1
4. nov 2020

@artemislix my sme boli s manželom v gyncare a sme spokojní.... vyšiel nám prvý ET a následne aj ket o roka pol neskôr....je pravda,že nebalamutia rečičkami....povedia veci dosť rovno,ale ja som chcela vedieť na čom sme či si robiť nejaké nádeje....s doc.Toporcerovou sme boli spokojní vďaka nej mám dve detičky ❤️

livivi24
1. dec 2020

@artemislix Chodila som do Gyncaru rok.V podstate so mnou nic take nerobili a koncom ma nutili do IUI,tak som si povedala,ze skusim ist inam.Zvolila som si Helios a nelutujem.V Heliose nam doktor vysvetlil preco ani za ten rok v Gyncare sa nam nepodarilo babatko.Lebo urcili ZLU DIAGNOZU!!Stratili sme rok.Takze ja Gyncare urcite neodporucam.Keby ste chceli nejake podrobnosti,kludne sa pytajte 🙂

adulka1989
1. dec 2020

@livivi24 ja by som chcela vedieť prečo zvolili zlú diagnózu ako je to možné môže aj v súkromnej správe a ako teraz v heliose podarilo sa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre