Boli ste niektorá na PN počas IVF/KET?

sajka12
26. mar 2020

Ahojte dievčatá. Chcem sa opýtať či sa dala niektorá z vás vypísať na PN počas IVF cyklu, alebo aj pri KET, a s ktorým lekárom ste to riešili (s obvodným alebo gynekológom)? Ďakujem

hrasocek12
26. mar 2020

@sajka12 ahoj ja som mala pnku, a odporucanie na pnku mi dalo centrum a riesila som s gynekologom 😏

monika6162
26. mar 2020

Ja nie, pri odberné som mala 3 dni dovolenku.. A pri vklade priepustku na 1 deň a ešte 1 deň dovolenku.

ateragram
27. mar 2020

@sajka12 ja som na PN od gynekologa od oktobra 2019

ina1993
3. apr 2020

Ja som bola na pn dostala som odporucanie z centra..keby som nemusela tak casto chodit na kontroly tak by som to asi neriesila ale z prace by ma tak casto neuvolnili..inak si myslim ze to nieje potrebne

bozidaratrppp
6. apr 2020

Ja som bola 2 x na ivf 3 nikdy pn iba 3-5 dni dovolenka . potom som isla do prace vzdy neuspesne. Teeaz som zobrala pn od zaciatku marca na ket som isla koncom marca este som na pn . neviem ci to pomoze ale som max uvolnena a ani ten vklad som brala inak . niekedy treba off

juliet86
6. apr 2020

myslim ze zalezi od orace od tvojho zdravogneho stavu atd. ja napr. ak by sim si nala vybrst tak skor by som si zobrala volno cez odber ako cez vklad. ak teda cez vklad nemas zatazove obdobiem ak je vsetko ok da sa to zvladnut dvoma dnami dovolenky cez odber a dnom dovolenky oriepustkou cez vklad. ale napr. ja som dostala 5 dni po odbere stredny ohss takze som bola rada ze som vtedy nemusela chodit do prace kym to nepreslo. na vklade som bola pondelok 14 30 a v utorok 12 00 som bola v robote

jajka1989
1. máj 2021

Dobrý deň,som tu nová a chcela by som sa spýtať či je počas celého,,IVF lepšia PN keďže robím v potravinách a mám na starosti piva a vody.sice vedúca to riešila s kolegyňami či sú ochotné mi pomôcť keďže nebudem môcť dvíhať ťažké.... tak sa neviem rozhodnúť či ostať v robote alebo ísť na PN? poraďte prosím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre