Sú to kontrakcie alebo poslíčkovia?

28. sep 2022

37 týždeň tehotenstva a dnes v noci aj cez deň ma trápili bolesti brucha može sa jednať o poslíčkov alebo začiatok kontrakcii? Niesu to velmi pravidelné interval chvilku to bolí potom prestane potom zase a potom nič ani sa nestupňujú. Trapila ma aj strašne pichavá bolesť v konečníku a to absolutne neviem čo može znamenať a či je to ok alebo radšej zajsť k dr?

khuliniova
28. sep 2022

Nechodila si veľa? Ja som m také pichlave bolesti mala keď som vela chodila...aj rezanie..

lienka.7
28. sep 2022

Ja keď som mala poslickov, tak to bolo nejaké 2 hodky a potom to prešlo. Bolo to také navalove. Potom prešlo a bol pokoj.

zuzi0911
28. sep 2022

Moja mama mala takto bolesti celú deň ešte sa bola kuoat v jazere nakoľko to silne nebolo atď.. ráno cítila stále bolesti...nemenili sa no iska radšej k dr...odtiaľ ju brala sanitka a do 1h porodila...co dobu mala len také mierne bolesti. Radšej sa dat pozrieť

autor
28. sep 2022

@khuliniova tak včera som behala iba po byte kedže som upratovala celý byt, (velké upratovanie) a potom som celkom dlho sedela v aute inak som velmi nechodila.

@lienka.7 Mne to trvalo cca od nejakej 4 hod ráno do nejakej 2-3 poobede a odvtedy mám tiež celkom klud sem tam skor keď ma maličké kopne tak to zabolí. Ale ani brucho si necítim nejako tvrdé

autor
28. sep 2022

@zuzi0911 a odtiekla jej voda alebo ani to nie?

zuzi0911
28. sep 2022

Nie nic...proste ju len pobolievalo brucho

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. sep 2022

@nurielka no tak uvidím zajtra alebo najbližšie dni lebo keď som si dala tehotenské vitamíny kde je hlavne magnezium tak to o chvilu prešlo vlastne.

mamkalentedkova
28. sep 2022

Keď to príde zasa ,skús horúcu sprchu ..ak to prejde ,sú to len poslickovia ..ak by to boli kontrakcie tak by sa to rozbehlo 😉

autor
28. sep 2022

@mamkalentedkova áno bola som aj v sprche teple mi robilo praveže dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre