Ako rozoznáte kontrakcie od posličkov?

perlita007
2. jan 2023

Ako rozoznáte kontrakcie od posličkov......keďže ja mám bolesti ako menzes, ale trvajú......nie je medzi nimi žiadna pauza.....už od včera mám bolesti, ako pri menzese silnejšom.....ale trvajú....nie je žiadny interval....ako by mal byť pri kontrakciach......🤔🙈

domka222
2. jan 2023

Kontrakcie budú 1000x horšie ako menštruačné bolesti. Tiež som sa bála, že nebudem vedieť, ale ver že keď to bude ono, budeš si istá. Keď si dáš teplú sprchu, vaňu, ak sú to kontrakcie, tak neprejdú ale sa budú stupňovať

perlita007
autor
2. jan 2023

@domka222 áno áno to viem, že to bude 1000x horšie, ale myslela som, že ako viem, že prichádzajú.....keďže ja to mám tak bez intervalov....príde na mna bolesti a trvá....nie je medzi nimi pauza ako pri kontrakcií....tak neviem či sú to predporodne bolesti....

domka222
2. jan 2023

@perlita007 ja som poslíčkov nikdy nemala. Hneď ako prišli kontrakcie, boli pravidelné a stupňovali sa.

veronikaszabova
2. jan 2023

@perlita007 moja maminka mi vzdy vravela "ked pridu kontrakcie, zistis to." A ver mi, zistis, kedy to nie su len poslickovia 🙂

rachel36a
2. jan 2023

@perlita007 tiez som sa toho v prvom tehu bala, ale presne ako tu pisu...ked to pride, tak ver ze to poznas...

jaskolka
2. jan 2023

Na 100%spoznáš, že to sú už kontrakcie. Neviem ti presne povedať, ako, lebo u každej ženy to je iné, ale skutočne ich spoznáš.

lenkadenisa
2. jan 2023

Baby, ako sa vám rozbiehal pôrod? Ja čakám tretie, ale nikdy som nerodila "klasicky"- prvá dcéra vyvolávačka, druhá dcéra sekcia. Bolia ma už týždeň kríže a tlačí ma spodok. Môže to byť už pomaly ono? TP je 11.1.

luciasvob
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre