Som v 31 týždni a mávam bolesť v podbrušku

lucka1989
18. dec 2011

Ahojte chcela som sa opytat ci aj vy mate alebo ste mali v tehotenstve obcas bolest v podbrusku ako keby ste mali menstruaciu dostat

nikolet_89
19. dec 2011

@lucka1989 ahoj ano aj ja som v 31tt a mavam bolesti v podbrusku...a zevraj to bude este horsie...tak som zvedava...k tomu este aj palenie zahy nenormalne to aj boli sem tam...takze asi je to normalne...a ked sa mozem spytat, kedy presne mas termin ?? 🙂 a odkial si ?? lebo ja mam termin 20.2.2012 a som z BA 🙂

tinafarkas
19. dec 2011

@lucka1989 ak su to take krce, tak to treba ist do nemocnice okamzite... ja som to mala pri prvom, tiez v 32.tt a boli to kontrakcie - v ten isty den som porodila... :(

lucka1989
autor
22. dec 2011

@nikolet_89 no ja som zo ziliny a termin mam tiez 20.2. 🙂

lucka1989
autor
22. dec 2011

@tinafarkas no ja som lezala tyzden v nemocnici a davali mi magnezium v infuziach takze mi to zastavili a odvtedy chvalabohu nic 🙂 len mi obcas brusko stvrdne

nikolet_89
22. dec 2011

@lucka1989 jeeej a vies co budes mat ?? ja sa tesim na dievcatko 🙂

lucka1989
autor
22. dec 2011

@nikolet_89 tak my uz dievcatko mame a teraz cakame chlapceka 🙂

nikolet_89
22. dec 2011

@lucka1989 jeeej tak vam to pekne vyslo 🙂

veroncaa
22. dec 2011

prosim vas,neviete mi niekto poradit, priatel ho do mna len 2 razy vsunul cca..na druhy den menzes...mam nepravidelne kramy asi tak cyklus 32-35/ niekedy aj 40 dni..po 11 dnoch som si robila 2 testy negativne, ale mam strasne naliate prsia a taky pocit ako pred menzesom, mozem byt aj tak tehotna??

lubkaj38
23. dec 2011

@lucka1989 aj ja tie tlaky v podbrusku poznam uz skoro 3tyz mavam pocas dna asi tak 2 az 3 krat je to presne akokeby si mala dostat menstruaciu a trva to par sekund. Pokial to nie je nic pravidelne tak je to v poriadku podla lekara natahuje sa maternica, aj malicky moze tlacit ze je uz velky a uz nema tolko priestoru a ze si tie tlaky este uzijem jedna holka mi povedala z konika 🙂
akurad ma vcera vystrasilo na intimke som mala trocha krvi svetla tak som hned zblalila volala manzelovi a utekali sme do nemocnice ze co sa deje hrozne som sa zlakla ze sa zacinam otvarat ale vobec som nemala ziadne bolesti tak som nechapala a nakoniec vraj mam viac prekrveny krcok maternice ze to je bezne v tehotenstve takze telesne setrenie a samozrejme zakaz milovania 🙂 takze si draheho uzijem az niekedy v marci 🙂))) ale pre zlaticko ktore nosim pod srdcom vsetko zvladnem!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre