Mali ste na začiatku tehotenstva bolesť v podbrušku ako pri menzese?

adka897
18. apr 2020

Snažíme sa o dieťa.. 5 dní mi mešká menštruácia mam bolesti ako keby som to už mala dostať ale stále nič k tomu nafúknuté brucho.. Mali ste niektorá na začiatku tehotenstva bolesť v podbrušku ako pri ms?

anjelik2019
18. apr 2020

@adka897 treba urobiť test, pri 5 dňovom meškaní ukáže //. 🤔😊 Veľa šťastia 🍀

denden77
18. apr 2020

@adka897 mala.. cakala som, ze kazdu chvilku dostanem.. nedostala som 😊 sprav si test, drzim palec 😊🍀

kikulienkadd
18. apr 2020

Ahoj, nafúknuté bruško je okrem chýbajúcej menstruacie jeden zo skorých príznakov tehotenstva. Držím palce,aby bol test pozitívny 🍀

solinkarka
18. apr 2020

A prečo si nespraviš test keď ti mešká? 🤔

maciatkolulu
18. apr 2020

@adka897 neviem, ale zbytočná téma, máš ich tu kopec a myslím, že to máš uz1000000x vygooglene, môže ísť od tehotenstva, hormonálnych výkyvov, cez cysty, miomy a veľa iného. Keď chceš vedieť, či si tehotná a nenahovaras si to, tak si sprav test.

katka281
18. apr 2020

@adka897 aj my sa snazime...minuly mesiac mi meskala menstruacia tyzden, test som mala negativny a na dalsie dva dni som mala slabulinke spinenie a na treti som dostala silne krvacanie. 5 dnove meskanie este nic znamenat nemusi 😊drzim palce aby to tvoj pripad nebol, ale tiez som mala nafuknute brucho a taky pocit ze sa mozno zadarilo kedze mi nikdy menzes nemeskal viac ako 1 den. Nemala som ani pms.... je to bud alebo 😊 netreba sa az tak velmi na to upnut, raz sa to proste podarit musi.

debbie007
19. apr 2020

Ahojte baby, poprosím Váš názor, keďže babatko ešte nemám a tým pádom ani skúsenosti 🙂 Robené dnes, menštruácia mešká 1 deň, tlak a mierne bolesti v podbrušku (akoby mi mala každú chvíľu prísť) a strašne citlivé prsia ( hlavne bradavky ) ... ďakujem 😊

solinkarka
19. apr 2020

@debbie007 vyzerá že si tehotná, testuj obden či čiarka silnie ✊

debbie007
20. apr 2020

Tak baby, hneď na ďalší deň, ani nie z ranného moču ... tak snáď to vyjde 🙏🏼

s_a
22. apr 2020

Áno, jednu noc ma dokonca celkom intenzívne bolelo brucho ako pred ms, ale neprišla uz tretí mesiac 🙂

kikulienkadd
22. apr 2020

@adka897 ahoj,tak ako si dopadla,testovala si?

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka897
autor
23. apr 2020

@kikulienkadd test bol negatívny, doktor tiež nič zatiaľ nevidel ale menštruácia nikde :/ tak uvidíme

kikulienkadd
23. apr 2020

@adka897 držím ti palce...🍀🍀🍀

nikolanicol
1. okt 2020

@adka897 ahoj mavam taketo iste priznaki bolest pod brusko a meskala mi mestrvacia 6 dni dnes som si spravila tehoteski tes bol pozitivni ale bojim sa stoho coma poboleva pod brusko skus si spravit test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre