Odporučte mi dobrý olej na masáž hrádze.

haaadanka
29. jan 2020

Zdravím mamičky.
Viete mi odporúčiť nejaký dobrý olej na masáž hrádze?Mám tento z DM. Nejaké skúsenosti? Ešte som ho neskúšala. Začínam s masírovaním až tento týždeň.
Ďakujem za odpoveď.

ericka_123
29. jan 2020

Ja mám ten istý ale ešte som ho nepoužila, lebo ešte je skoro. Službu Ti spraví hocijaký iný olej tak ak máš tento tak nerieš, nie je to o oleji, ale o zjemnenie hrádze.

noemi155
29. jan 2020

@haaadanka používala som ho aj ja a žiadne problémy mi nerobil ,takze sa nemusíš obávať ,ja som bola spokojná

haaadanka
autor
29. jan 2020

Ďakujem dievčence. Kamoška vravela, že najlepší je z weledy, ale neviem ho zohnať. Je mi jedno aká je značka, len nech splní účel. 🙏🏻

noemi155
29. jan 2020

@haaadanka ja som používala len toto a netrénovali sme ani každý deň a porodila som bez nastrihu a šitia 🙏 Ani skrabancek som nemala
Takze za mna supeer čo sa pôrodu týka

blumie
29. jan 2020

@haaadanka ja som ho tiez pouzivala a tiez bez nastrihu ;)

123abeille
29. jan 2020

Aj ja som ho používala. Ale problém bola skôr masáž než olej. V takom vysokom štádiu tehotenstva som si tam cez brucho ledva dosiahla, o niekoľkominútovej masáži dvoma palcami nemohlo byť ani reči 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre