Čím je vhodné robiť masáž hrádze?

bielavila
8. jan 2015

dobry den ocenim vase rady a skusenosti ohladom masaze hradze, mozem na masaz pouzit detsky olej napr. aviril alebo kuchynsky olivovy olej? dnes som citala ze tieto oleje je vhodne pouzit, ale budem rada za vase skusenosti, pripadne rady cim inym masirovat? dakujem

zdena12345
9. jan 2015

masaz hradze som nerobila, ale pozrite si epino alebo anibal. ja som mala epino lebo som nevedela ze existuje lacnejsia verzia anibal. super vec. maly von na prvy sup. bez sitia, o par hodin sama na wc, do sprchy, bez problemov sediet, o tyzden som okopavala zahradku.

lara320
9. jan 2015

A kolko pred porodom si zacala s touto masazou?

bielavila
autor
9. jan 2015

@zdena12345 ja mam aniball kupeny, bohuzial ho nemozem pouzivat preto chcem aspon tu hrazdu masirovat

sashka22
14. jan 2015

Ked sa rozhodneš Aniball předat, budem rada, ak sa mi ozves ;)

anijuli
29. jan 2015

Dobry den mne poradili v lekarni robit si masaz hradze detskym olivovym olejom na telo.

novell11
29. jan 2015

Ahoj, ja som pouzivala od 36.tyzd.masazny olej od Weledy, odporucam. Porodila som v 38.tyzdni takze som nestihla minut. Pouzila som ho par krat, takze je flasticka skoro plna -viac ako 3/4, ak by si mala zaujem daj vediet

hypnobirthing
20. feb 2015

Na masáž hrádze je vhodný panenský olivový olej, jedlý (pokrmový) olej, marhuľový olej. Nevhodné sú parfémované oleje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre