Málo plodovej vody v 30. týždni

zsuzsinka16
27. aug 2021

Ahojte som v 30tt a dneska mi zistili, že mám málo plodovej vody...tiež mám nízko a dvojitú placentu...som v nemocnici a úplne ma vystrašili...doteraz sme všetky vyšetrenia mali OK...aj morfologické aj genetické...baby nemáte niektorá skúsenosť? Strašne sa bojím, že malinká je chorá😔

weibka
27. aug 2021

@zsuzsinka16 ahoj,ja som mala malo plodovej vody.lezala som v nemocnici na infúziách 10 dní a každý deň brala jednu.aj bruško mi podrástlo a nebolel má už pohyb malého.predtym som brala tabletky,ale nepomohli že tak som išla na infúzie.po infúziách ma pustili domov na týždeň a potom som sa vrátila na cisársky.maly sa narodil 39.tt+4dni a je zdravý.hlavne buď v pohode,všetko bude v poriadku

zsuzsinka16
autor
27. aug 2021

@weibka ja len bojim sa od toho, ze ci neni chora malinka...tyzden zaostava aj vo vyvoji...bruško tiež mam male...dostavam infuzie, fraxiparin... buduci tyzden ma poslu do BA za nejakym doktorom, ktory viac vie povedat ako v nemocnici...som z toho taka nestastna...12 rokov som bojovala za babo😔

alison11
27. aug 2021

@zsuzsinka16 Snaž sa viac tekutín piť,držím palce aby bolo všetko ok. Ešte som o dvojitej placente nepočula,skús na googli vyhľadať aj čo sa plodovej vody týka snáď ťa to ukludní a nájdeš odpovede na tvoje otázky.

weibka
13. sep 2021

@zsuzsinka16 ahoj,ako si dopadla?ste v poriadku aj s malinkou?

zsuzsinka16
autor
13. sep 2021

@weibka ahoj ano vsetko je ok...2 tyzdne som bola v nemocnici...mala som infuzie...medzi tym prisli na to, ze mam aj candidu aj zapal mocovych ciest, vsetko preliecili a pustili ma domov s tym, ze mam dost plodovej vody...23ho budem mat kontrolu, tak uvidime, ci bude vsetko ok🙂

weibka
14. sep 2021

@zsuzsinka16 super,teším sa s tebou.budem držať palce aj na nohách,nech už je len všetko dobré

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre