Ako ste sa cítili v 37. týždni?

mmchlk
6. sep 2022

Ahojte, nastupujem na materskú ale rada by som ešte stihla jednu konferenciu, ktorá je cez víkend na dve noci asi hodinu cesty od domu, pretože je tam povinná účasť a koná sa len raz ročne.

Ako ste vládali v 37 tt? Teraz sa cítim super ale neviem to odhadnúť takto 6 týždňov vopred ako mi bude, tak hľadám uistenie alebo nejaké skúsenosti, čo mi pomôžu sa rozhodnúť, aj keď chápem, že je to veľmi individuálne.

star1
6. sep 2022

@mmchlk ja som sa cítila jak nemotorný tuleň 😏 pri všetkých troch v tomto týždni aj keď celé tehotenstvá boli v pohode ..tam už človek fakt cíti záťaž na chrbát či nohy či všade 😁 a tak no.. kým ešte človek sedí tak sa dá ..ja som osobne už veľmi mimo nechodila ..ale ako píšete u každého je to individuálne 🙂

benit
6. sep 2022

Ja som uz mala tyzdnove a druhy krat dvojtyzdnove dieta🤣🤣🤣

elizabet173
6. sep 2022

@mmchlk to je individuálne, ja odkedy som v polovici tehotenstva prestala objímať WC misu, tak som sa až do dňa pôrodu cítila fantasticky. Išla by som, ale aj so zbalenou taškou do pôrodnice

narsila
6. sep 2022

v 37. týždni som rodila 😊

miadi
6. sep 2022

Fantasticky behala som po Miami zoo a kus aj niesla 19kg opicu na rukach ked frflala ze ju bolia nohy. No potom o par dni mi zacali puchunut nohy a mala tlak 200/120 v TP mi vyvolavali koli tomu porod . To nikto nevie dopredu ako ti bude o par tyzdnov , Ja by som tam isla mas to len hodku od domu ( Ja som mala porodnicu 45min od domu ) stym ze ked sa nieco stane tak jednoducho na poslednu chvilku nepojdes rovnako ako netehotni ked sa nieco stane ze nemozu prist ..

bluemoon24
6. sep 2022

@mmchlk me vsechno bolelo a pripadala jsem si jako velryba do 36tt, pak jako kdyby se neco preplo a najednou mi bylo fajn, az do porodu.

simona92101
6. sep 2022

@mmchlk ja som momentalne v 36tt,a som hotova.ledva chodim,nevladzem nic robit.pri prvej dcerke som este den pred porodom okopavala..takze je to individualne,nik ti nevie povedat ako sa budes citit.ja osobne by som vsak uz nikam nesla

tandariatko
6. sep 2022

@mmchlk Ahoj, keby som nemala bruško ani neviem že som tehotná 😀 v 37 týždni som fungovala úplne normálne. Ale každé tehotenstvo je iné ☺️

lasona
6. sep 2022

Ja sa ledva hýbem, fucim, cítim sa ako slonica...nariekať každý deň že nech to už skončí🥺😔

petulela
6. sep 2022

@mmchlk ja som sa cítila fantasticky, keď som bola s malým, nemala som žiadne problémy, takže tura v deň kedy som mala mať termín pôrodu, na ďalší deň bike, každý to má iné...teraz čakám druhé som v 34tt a zatial sa cítim super..

anavixy
6. sep 2022

Ja som rodila v novembri, este v oktobri som malovala steny v obyvacke a lepila kazety na strop zo stolicky, vlastnoručne a sama. V den terminu som sla na zrucaninu hradu, sice necelych 500mnm ale pre totalneho nesportovca vykon jak svina 😄 uplne v pohode krasne nadherne mi bolo, drzim palce, nech je aj tebe 🤗🍀

mmchlk
autor
25. sep 2022

Je to skvelé a zaujímavé vidieť, aké sú tie Vaše tehotenstvá a skúsenosti rôzne, koľke z Vás ste už boli vyčerpané a iné plné energie.. sama som zvedavá, verím že to zvládnem a že sa nepreceňujem.. a že tam medzi 150 kolegami z oboru neporodím 😅 zatiaľ sa cítim super a som za to vďačná, že ešte vládzem využiť tento čas a niečo si porobiť, kým bude malý žiadať pozornosť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre