Poprad - ZŠ Francisciho alebo ZŠ Tajovského

denisa90
25. mar 2022

Prosim mamicky o radu, ktoru zs vybrat pre maleho- ide do 1. rocnika a nevieme sa rozhodnut medzi zs francisciho a zs takovskeho? Alebo nejaku inu?🙂 vopred dakujem za vsetky rady, ktore nam pomozu nasmerovat ho spravnou cestou☺️

guiseppinka
25. mar 2022

Obe patrili za mojich cias, spolu s dostojevskeho, medzi top 3 skoly. Ak by som mala vyberat ja, tak by som vybrla podla vzdialenosti. Urcite ale nie dosrojevskeho, ta iala brutalne dole.

denisa90
autor
25. mar 2022

@guiseppinka dakujem, a teda z tych dvoch? Francisciho a tajovskeho?

guiseppinka
26. mar 2022

@denisa90 podla toho kde byvas. Nasi byvaju pri dostojevskeho, takze asi by som dala ja osobne tajovskeho, keby tam byvam, ale keby byvam blizsie pri vykriku, tak by som dala na francisciho. Jedna kamoska chodila tam, druhy kamos chodil na tajovskeho.

slniecko_12
26. mar 2022

su to obidve velmi dobre skoly ☺️

majlabicarova
26. mar 2022

Dcéra chodí na francisciho a úplne super. 🙂 podstatne sú aj kritériá ktoré máš 🤷🏼‍♀️

bagaja
27. mar 2022

Ahoj naše deti chodia na Tajovského bývame tri minúty od školy no nemenila by som… za mna veľké top fakt spokojnosť po všetkých smeroch.

denisa90
autor
27. mar 2022

@bagaja dakujem krasne s cim hlavne ste spokojna? Pedagogovia? Alebo celkovo pristup?

denisa90
autor
27. mar 2022

@majlabicarova a s cim ste spokojna? Pocula
som o sikane( viem ze je na kazdej skole, ale teda niekde viac niekde menej)

nunik22
28. mar 2022

Za mňa Tajovského. Francisciho som počula že majú nátlak na deti čo sa týka štúdia.
Tajovského je zameraná aj na zdravie k prírode.

bagaja
28. mar 2022

@denisa90 určite učitelia, teda aspoň naše deti majú fakt dobrých učiteľov, inovácie ale aj zábavne učenie, a veeeela aktivít pre deti, moji sa fakt nesťažujú druhak sa pýta aj cez víkend do školy🙃samozrejme našla by som výhrady ale celkovo som spokojná keďže deti sú spokojne 👍

denisa90
autor
29. mar 2022

@bagaja dakujem za odpoved☺️

denisa90
autor
29. mar 2022

@nunik22 dakujem aj Vam😉

gionella
14. apr 2022

@denisa90 moje chodí na Tajovskeho a preto hovorím, že za mna Tajovskeho (ak mam odporúčať niekomu) tak hovorím NIE.