Zmenšenie tehotenského bruška v 16tt

miriam1983
18. nov 2019

Dievcata moze sa v 16tt zmensit brusko? Zo dna na den.

floretine
18. nov 2019

@miriam1983 určite hej, asi si bola len nafúknutá 🙂

miriam1983
autor
18. nov 2019

@floretine dlho som mala velke brusko,normalne rastlo a zrazu som sa rano zobudila a odvtedy je opat male...

miriam1983
autor
18. nov 2019

@floretine hned sa bojim ze je nieco s babatkom :(

floretine
18. nov 2019

@miriam1983 to je normálne, mne sa to bežne stávalo aj v 7. mesiaci - pár dní som mala zreteľne bruško a potom som sa ráno zobudila a bruško nikde - a vlastne som ani žiadne bruško do toho 7. mesiaca nemala 🙂
telo aj v tehotenstve funguje ako predtým - plynatosť, zadržiavanie vody, aj keď sa žena viac naje, tak bruško vyzerá väčšie 🙂
veľkosť bruška nič nevypovedá o zdraví bábätka alebo priebehu tehotenstva

miriam1983
autor
18. nov 2019

@floretine ja sa nan vzdy vecer pozeram a nemohla som.dopnut nohavice a teraz uz par dni ako nic. Hlavne hore pod rebrami sa akokeby vyfucalo.

floretine
18. nov 2019

@miriam1983 pod rebrami v tomto štádiu tehotenstva ani nič nemáš, vrch maternice je ešte stále hlboko pod pupkom, takže od bábätka si pod rebrami určite nič nemala
neboj, všetko je v poriadku

miriam1983
autor
18. nov 2019

@floretine aj som sa tym ukludnovaka. Tak asi sa mi tam zdrzoval vzduch...

basska_b
18. nov 2019

@miriam1983 Ono bábätko asi len zmenilo polohu... inak rano v tých týždňoch tehotenstva ako si ty som mala vždy brucho malé a večer velke. Teraz ako som začala 7.mesiac, brucho sa mi zo dňa na deň zväčšilo veľmi a cítim, že zostúpila nižšie ku krčku

miriam1983
autor
18. nov 2019

@basska_b rano byvalo mensie,to ano. Ake posledne dni je male aj vecer a predtym bolo velke.

basska_b
18. nov 2019

@miriam1983 No mohlo to byť také nafuknute v črevach a celkovo si myslím že asi zmenilo polohu, moja bola priečne a potom sa otočila zadkom dole, takže sa lepšie v brušku schovala. Neboj, určite ti odtiaľ nezmizlo 🙂

ludmilka2407
18. nov 2019

Tazko povedat.. Moze to byt ok aj nemusi.. Mne nerastlo brusko dlhsu cas, resp.prestalo..zo dna na den mozno bude len tym nafuknutim

miriam1983
autor
18. nov 2019

@ludmilka2407 ale mne rastlo. Mne sa z nicoho nic zmensilo.

mackos
19. nov 2019

hehe presne ako u mna 🙂) začínam 18tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre