Z chlapčeka sa stalo na sone dievčatko

mucinka5512
10. mar 2021

Ahojte baby, prosím hľadám len vlastné skúsenosti 🙏.
Od 13 týždňa mi doktor hovoril, že je to chlapček na dvoch poradnach mi aj akože odfotil "pipik". Ale dnes som bola na veľkom ultrazvuku ( 20+6) a on mi zapotí, že to je dievča 🙈 mate niektorá takúto skúsenosť!?

cookie29
10. mar 2021

Ono je to relatívne bežne. Aj keď častejšie opačným smerom. Ale už som videla aj že všetko pripravené na dievcatko a narodil sa chlapček. V 12-13tt je šanca 60%. Šikovným odborníkom. Keď Ti niekto hodí odhad z voleja len tak, tak ma 50% šancu. Takze ten odhad v 12-13tt je len veľmi nepresný odhad.
Ja osobne mám Dr viac než profesionálnu, takze v 12tt mi priamo povedala, že sa nevyjadrí, pretože je to nepresne. V 23tt bol drobec v Tureckom sede s pupocnikovou šnúrou medzi nohami a zle natočený, takze povedala že nevidí. Tak dúfam že v pondelok sa na veľkom sone možno dozviem.

katkabg
10. mar 2021

Nie nemam ale budem sledovat....to je ina palka 😊😊😊 nevadi hlavne nech je zdrave 😊

nnnuuunnn
10. mar 2021

Jasne, dokonca aj "horšie" sa stáva. Celý čas v brušku jedno pohlavie a narodí sa úplne iné. 😂🙈

3petka
10. mar 2021

@mucinka5512 tak stáva sa. Ja som mala do konca 7 mesiaca dievčatko a nakoniec chlapec ako hora 🙂 Stáva sa ...

vulka
10. mar 2021

@mucinka5512 Mám vlastnú skúsenosť. Od toho víťazoslávneho ukazovania piňdúra a tvrdenia až do pôrodu, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievča.

ivka21
10. mar 2021

Ja do 24 t dievčatko a teraz už jasný chlapček😁stáva sa hlavne nech je zdravy

mucinka5512
autor
10. mar 2021

@vulka wow takže fakt je možné všetko, ja som tak trošku v šoku z toho lebo ešte vo februári som dostala takúto fotku 🤔

janedoe
10. mar 2021

@mucinka5512 mne najskor tvrdili, ze cakame chlapca, potom z neho bolo dievcatko, ale narodil sa predsalen chlapcek 😊

mucinka5512
autor
10. mar 2021

@janedoe a do konca vám vraveli, že dievčatko, alebo sa to potom zasa zmenilo aj na ultrazvuku 🙏😁

janedoe
10. mar 2021

@mucinka5512 asi 16tt bol chlapcek, v 20 tt tiez, v 26 a 30tt hovorili dievca a potom som uz neriesila 😊

mucinka5512
autor
10. mar 2021

@janedoe moja tak je to riadne prekvapenie, ale verím,že potešilo zdravé miminko ❤️

chrobacik41
10. mar 2021

@mucinka5512 no takto ti poviem, mne tiež lekar tvrdil ze budeme mat druhu princeznú a v 34 týždni som bola na sone prietokov a lekarka ktorá mi to robila mi hovorí no aha ho krásneho chlapčeka skoro som odpadla keď mi to povedala 😂 a v 35 tt sa mi narodil a dnes už má to kvázi dievčatko s príveskom 14 rokov 😂😂😂

janedoe
10. mar 2021

@mucinka5512 tak tuzila som po dievcatku. Ale tak nevadi 😊 Hlavne ze je zdrave a teraz by aom ho za nic nevymenila 😊

jvasenka
10. mar 2021

@mucinka5512 znama bola cely cas v tom ze to bude dievcatko - aj dr stale vraveli ze dievca..a hop narodil sa chlapcek😀

mucinka5512
autor
10. mar 2021

Dobre baby, len práve toto som nechcela čítať, ako sa z dievčatka stal chlapček, to som počula veľa krát, ale to, že najskôr chlapec a ešte aj pipik ukazuje a potom zrazu dievča, skôr na tieto prípady som bola zvedavá, ale vďaka

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1357
10. mar 2021

@mucinka5512 cele tehotenstvo dievcatko aj na 3D od lezala som c nemocnici mesiac a pol stale devciatko a nakoniec mam syna ale moj vnutorny pocit mi stale hovoril ze to bude chlapec doma plna skrina ruzovych veci babika je este doteraz odlozena co ho cakala v postielke 🤦‍♀️

ajko2011
10. mar 2021

Mne sa to stalo, ale naopak. 💁 Od začiatku vravel, že dievča a 2 mesiace pred pôrodom, že chlapec.😂A mám chlapca. 🙂 Našťastie som kupovala všetko neutrálne veci. 🙂

tehotna40
10. mar 2021

@mucinka5512 mojej mamine sa toto stalo pri mladšej sestre ale bud rada ze ste to zistili takto skoro. Jej cele tehu hovorili ze chlapec a keď išla rodit a robili jej ultrazvuk tak hovorí jej doktor ze no poďte si pre tu babu

andrea78
10. mar 2021

@mucinka5512 moj syn, do 36tt bol dievca. Ja som tam skoro skolabovala 😂, dcera pripravena na sestru, muz sa este pat krat opytal ci naozaj a nasledne sa tam od radosti sa rozplakal😂

tosomja
10. mar 2021

Prvé tehotenstvo som nevedela vôbec , ale cítila som, že to bude dievčatko. Aj bolo.
Druhé od 12t potvrdený chlapec, aj bol chlapec a tiež som cítila.
Teraz som v 29t a až dnes mi potvrdil na 100% dievčatko, doteraz to bolo dievčatko s niečím medzi nožičkami 😄 a tiež cítim, že je to dievčatko.

martakar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konikkon
11. mar 2021

@mucinka5512 je to úplne normálne. Môj gynekológ je špičkový odborník a povedal mi, že do 20tt všetko ohladom pohlavia sú len dohady, pretože orgány sú príliš malé. Po 20tt sa to dá lepšie zistiť, ak sa bábätku uraci ukázať, čo tam má. Je úplne bežné, že pohlavie sa zisti az v 7 mesiaci, alebo neskor. Častokrát sa ani nezistí. 100% istotu máš až keď sa to narodí. Takže je to bežná a normálna vec.

cookie29
11. mar 2021

@mucinka5512 trosku biologie... v tomto obdobi to nie je "pipik" je to vyrastok, z ktoreho sa bud stane pipik alebo klitoris, podla toho ako sa vyvinie...takze v danom tyzdni, je to asi take presne ako vestenie z kariet alebo kavy...

misinka26
11. mar 2021

@mucinka5512 Mojej kamoške ešte na ultrazvuku pred pôrodom povedali, že dievčatko a o pár hodín sa narodil chlapec 🙂 všetko ružové doma, to bol šok keď poslala fotku a tam skoro 5 kg vajčiak 🙂

kruela02
25. mar 2021

@mucinka5512 sestre hovorila tiež že chlapček to je a v 8mes. že tak dievčatko 🙈😀

mb_7
20. apr 2021

@martakar fiha, pošlem foto?

mb_7
5. aug 2021

@vulka to fakt? To muselo byť prekvapenie. Aj fotku pindurika ste mali??

mb_7
5. aug 2021

@vulka to fakt? Aj fotku pindurika ste mali?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre