V ktorom týždni vám povedali pohlavie?

20. júl 2023

V ktorom tt vám povedali pohlavie ? Nakoľko mám placentu vpredu?

babovka2321
20. júl 2023

Okolo 12-13 tt aj ked bola placenta vpredu aj vzadu. To s urcenim pohlavia nema nic. Akurat mozes neskor citit kopance vpredu, lebo ich placenta utlmi.

autor
20. júl 2023

@babovka2321
Lebo ja som bola na poradni a chcela som aj fotku a doktorka mi povedala že mi ju nespraví lebo že placenta je v predu 😂takže neviem no ale idem teraz na 2 trimestrálny skriíning k Grochalovi tak som zvedavá dúfam povie pohlavie som nedočkava😂😂

jaskolka
20. júl 2023

Syn-13 týžden (tak na 80%,potom to v 16 tt potvrdila)
Dcéra - 16 tt. V oboch prípadoch som mala placentu vpredu a som aj silnejšia, no vždy bolo pekne vidno a dali mi aj fotky.

beatrixx1525
20. júl 2023

Tiež mám placentu vpredu a mne až v 20tt povedali chlapec ale od vtedy koľko ultrazvukov sa robilo na každom jednom mi povedali že platí chlapec. Som zvedavá či na just nepríde dievča 😂

rebrambora
20. júl 2023

19tt, aj to mi povedala, ze na 100% na dalsom vysetreni, lebo mal nohy pri sebe, ale pri oboch som nejak od zaciatku vedela.

tosomja
20. júl 2023

V 12tt, neskôr potvrdili.

vkatush
20. júl 2023

Až okolo 22tt mi prvýkrát povedali, aj to bolo vyšetrenie nie 20 minút, ale 3 hodiny, plné prechádzok, skákania, cukru,... Proste malý sa nikdy nechcel otočiť a ukázať 😂

banalu
20. júl 2023

2 dni pred druhym velkym ultrazvukom povedala moja gyn, ze ASI dievca. Na velkom utz uz potvrdili na 100%

gabriela2952
20. júl 2023

22tt

veron8883
20. júl 2023

V 12 týždni chlapec v 15 že stále si myslí že je to chlapec uvidíme na tom velkom v 20 čo to bude 🙂

simkima
20. júl 2023

mne v nejakom 16. tyzdni, to som bola akurat na sono, pekne to tam bolo vidiet 🙂

zojeva
20. júl 2023

pri oboch tehu Grochal určil v 12tt pohlavie v 20tt len potvrdil

majamat
20. júl 2023

mne v 20tt naneisto, neskor potvrdili.
pred 20tt vedia naisto,a k je babo dobre otocene, ak nie, tak neskor. skor vidia vacsinou chlapcov.

s placentou to nic nema, vsak preto sa sono pouziva, ze vidiet dovnutra cez tkaniva. ak by mala zavadzat placenta, potom zavadza aj brusna stena, koza, svaly...

ankare
20. júl 2023

Prvý syn v 20.tt, druhý syn neskôr, asi 30.tt

katarinaba
20. júl 2023

v 10 tt som bola na krv, vysledok prisiel mailom po ukoncenom 12 tt
spolahlivost 99%

poslednepogo
20. júl 2023

V 16.t., tiež som mala placentu vpredu a mám aj pekné fotky

autor
20. júl 2023

@zojeva no na idem v 19+3 tt k pánovi doktorovi počula som naňho dobre recenzie

zojeva
20. júl 2023

pri prvom synovi som bola u neho v každom trimestri, teraz som bola v prvom trimestri, hneď mi povedal, že mám dvojcievný pupočník čo iný lekári nevideli a bola som asi u troch lebo mám nádor na vaječníku. Povedal odhad pohlavia v 12 tt a on sa teda nikdy nemýli podľa mňa takže tipujem. že ostane už pohlavie, chodím tam najmä kvôli kontrole či je všetko v poriadku 🙂

juliavolna
20. júl 2023

20tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre