V ktorom týždni vám doktor povedal pohlavie bábätka?

mami92
7. dec 2021

Ahojte . Prosím vás maminy v ktorom týždni vám dr. Povedal pohlavie dieťatka a kedy ste začali kupovať vybavicku???

anjelicek26
7. dec 2021

13/14ty tyzden sme vedeli pohlavie, vybavicku 20+ tyzdni po velkom morfologickom ultrazvuku...

mami92
autor
7. dec 2021

@anjelicek26 ďakujem.

elisse247
7. dec 2021

@mami92 mne pri prvej povedal až úplne na konci šiesteho mesiaca lebo sa nechcela ukázať. A s výbavičkou som sa moc neponáhľala aby mi to doma zbytočne nestálo. 😁 A teraz mám 22TT a stále nevieme. Záleží aj aké má sono doktor a aj od bábätka.

julie19
7. dec 2021

@mami92 nám na sone v 13tt “naznačila” doktorka že asi to bude dievča ale že ešte uvidíme na veľkom sone v 20tt ... tak sme čakali že či keby naaaahodou ešte bol chlapec... ale v tom 20tt nám potvrdila dievča a odvtedy sme pomaly začali objednávať výbavu

klip0
7. dec 2021

V 16tt povedal, v 21tt potvrdil, výbavičku postupne od cca 4 mesiaca a do konca siedmeho sme mali 99%

michaelamomla
7. dec 2021

na poradni v 17tt predbezne ze ide o dievcatko a na velkom morfologickom ultrazvuku sa to potvrdilo. Vybavicku sme zacali kupovat po morfologickom ultazvuku isli sme na istotu

lucka1197
7. dec 2021

@mami92 Dcérku v 20 tt a synčeka v 12/13 tt. Vybavicku sme riešili cca v 6 mesiaci. 😊

mimuska125
7. dec 2021

@mami92 ahoj ja som v 7 mesiaci a mam v brušku prekvapko, drobec aa nechce ukázať takže si ešte počkám, ale nakupujem neutralne veci takže aj keby som vedela až pri pôrode vôbec nevadí

paciko9
7. dec 2021

Mne 12 tyzdni bolo povedane ze dievca v 16 tyzdni som vedela ze na isto dievca.

fok
7. dec 2021

My sme sa dozvedeli až v 25 týždni na 3D... dovtedy sa nechcelo bábo ukázať...

adrbat
7. dec 2021

Na sone sme videli v 16tt chlapčeka 🙂 a výbavu som začala chystať v polovici 5m.

nikha2809
7. dec 2021

V 13 dievča,keď som bola so synom bola som v 11 a to nevedel,povedal že keby prídem o pár dní neskôr vedel by tak som sa dozvedela až v 20.

mami92
autor
8. dec 2021

Ďakujem mamule

basska_b
8. dec 2021

Mne obe dievčatá povedal až v 22tt a to ma veľmi dobre sono 😐 v 13tt ich bolo vidieť tak nejak zboku, čiže nebolo vidieť medzi nohy, prvá sa v 17tt schovávala, s druhou dcérkou povedali ze asi dievča, ale nie je to 100%. Na výbavu je stále dosť času potom.

vanda323
8. dec 2021

@mami92 13 tyzden

tinashop
8. dec 2021

@mami92 mne pohlavie určil v 17 týždni tehotenstva.. Vybavičku kupujem od kedy viem, že som tehotná tak priebežne.. Mam toho už až až ale stále nieje dosť 😃 zo začiatku som kupovala iba oblečenie, cumlíky a podobne.. Postupne postieľka a väčšie veci.. Kočík ešte nemáme🙂 to si chcem nechať ako posledne

anka1709
18. dec 2021

Mne v 18tt a výbavičku kupujem postupne od ukončenia 12tt🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre