Priberanie počas tehotenstva

21. apr 2023

Je tu niekto taký, kto trpel v minulosti poruchou príjmu potravy a napriek tomu sa rozhodol otehotnieť? Ja som vyliečená, stravujem sa už normálne ale tie dotierave hlasy v mojej hlave nikdy nezmizli. Stále "mi hovoria" že som tučná a hnusná. Bojím sa, že keď začnem priberať, úplne ma to položí, nedajbože prestanem jesť. Tiež sa bojím, že po pôrode budem z toho ako vyzerám veľmi nešťastná a nebudem sa vedieť o dieťatko postarať. Je tu niekto taký, kto si týmto prešiel? Čo ste robili keď vás chytili také myšlienky? Samozrejme riešim to s terapeutom, ale velmi sa neviem posunúť ďalej.

wishes
21. apr 2023

Ahoj, v prvom rade mysli na svoje babatko, aby bolo zdrave a malo zabezpeceny dostatocny prisun zivin….. po porode sa das znovu dokopy a mozes mat postavu snov 🙂

panda21
21. apr 2023

Mňa tehotenstvo vyliečilo. Odkedy som ostala tehotná a pribrala a porodila, úplne inak som sa začala pozerať na svoju postavu. Ja ďakujem za tehotenstvo, že ma z toho dostalo.

wishes
21. apr 2023

taktiez bol kedysi vyzor pre mna prioritou, ale od kedy som bola tehotna tak sa to zmenilo, aj ked bohuzial tehotenstvo nedopadlo uspesne 😥, nabuduce viem, ze sa budem este menej sustredit na seba, ale viac na toho maleho cloviecika 🙂

juliet86
21. apr 2023

kamoska mala ppp a tehotenstvo jej nepohorsilom praveze polepsilo. bola schopna vnimat telo ako nieco hodnotne co nieco hodnotne dokaze a vytvara zrazu ta estetika nebola taka podstatna

kiki68
21. apr 2023

Ja som mala a tehu som zvladla a to som priberala dost vodu do tela. Cize to islo hore o 20kg. Ale ako islo hore, tak aj dole. Nikdy som si tak neuzivala svoj look ako prave v tehu. Aj s kilami. Nechci vediet ake drahe handry som si nakupila. Vlastne podla mna to bolo jedno z mojich vizualne najkrajsich obdobi. Dalsie tehu dopadnem ako Rihanna, pupek ven od 8tt 😂😂😂 Ale je fakt, ze chlapom zo mna hrabalo na ulici, to som nechapala, ci to brucho nevideli alebo co 😂🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre