Pocity ťahania bruška v 2. trimestri

lellla
4. jan 2021

Ahojte žienky...mám takú divný bolesť brucha ale celého ..ako keby mi niekto ťahal svaly a kožu ...troška mi začalo tvrdnut...dnes je to des to ťahanie s cohot o mzoe byť prosím? Vcera som sa dosť ohynala v sprche a od vtedy ma bolelo brucho ale len trochu nepripisovala som tomu nič..no dneska sa mi Neda vystrieť s toho ťahanie..ťahá ma hlavne po bokoch a z vrchu pod prsiami...taketo sommnic nezažila v prvom tehotenstve preto neviem či je to v poriadku alebo nie ...akože okrem toho mi nič iné nieje aj bábo sa hýbe ..ja len že či nemáte nejakú skúsenosť čo by to tak mohlo byť lebo je to nepríjemné a veľmi ..vďaka

patricka
4. jan 2021

Ja som to mala dost často v druhom tehotenstve...pri prvom vobec...asi sa zväčšuje brusko teda ja som si to tak myslela

lellla
autor
4. jan 2021

@patricka toto ma napadlo ako prvé že sa zväčšuje ale teraz ako ide noc má to ťahá viac a viac a aj kríze...pri prvom som takto mala ale už pred pôrodom poslickov🙈ale teraz to je nereálne ...takže dúfam že to je len rast brúska tak veľmi citlivý ....ďakujem z názor 😌

nikpa
4. jan 2021

@lellla je to bežné v tehotenstve, ak si to počas prvého tehu nemala, máš šťastie ☺ treba viac oddychovať, nenamahat sa, moc nechodit. Ulavi ti magnerot, je to magnezium ktoré odporúčajú v takýchto prípadoch pre tehotné.

lellla
autor
4. jan 2021

@nikpa ďakujem krásne musím kúpiť ..veru v prvom tehotenstve som magnézium užívala 3 krát 3 tabletky denne ale to som mala tvrdnutie brucha a zápal mechúra tak pre to...dakujem

janulka2805
4. jan 2021

@lellla Ahoj 🙂 Joj o ťahani ani nevrav 🤔😁 Ja mám strašne tahave bolesti celého brucha, úplne ako natiahnuté, ako keby šlo prasknúť.... Tiež ma ťahá aj v podbrušku.... A aj často tvrdne.... Posledne týždne sa ozaj zväčšuje, tak to bude zrejme tým... Ale je to veru dosť nepríjemné.... Ale čo narobime, aspoň viem, že to nemám sama 🤭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre