Placenta vpredu v 19. týždni

9. aug 2021

Tie ktoré máte placentu vpredu ako je to s pohybmi bábätka ja som 19 tt pohyby Neviem zatiaľ rozoznať inak je všetko ok . Ďakujem

kkovacovak
9. aug 2021

Nemusí to súvisieť s placentou. Ja ju mám vpredu a pohyby som cítila ako prvorodička v 17tt. Kľudne môžeš cítiť až 22tt. Ovplyvňuje to viac vecí ako placenta. Poloha bábätka, poloha a tvar maternice, prípadný tuk na bruchu. Bábätko môže byť otočené k chrbtici a nemusíš dlho cítiť nič.

marticka85po
9. aug 2021

@kkovacovak Ja som o chvilku 17tt,tiez mam placentu vpredu ,a ako prvorodicka ani len netusim ako mam pocitovat tie pohyby,a ako vediet ze je to ono. 🤔

hanka555
9. aug 2021

@marticka85po neboj o chvíľu to spoznas😉

marticka85po
9. aug 2021

@hanka555 lebo v podstate cele tehotenstvo ma cosi picha a taha v podbrusku,co pripisujem tehotenstvu cize uz len cakam na tie pohyby 😁

miskamicha
9. aug 2021

Nemusis ich este pocitovat 🙂 tak od 20..22.niektore zeny zacali citit pohyby az od 24tt. Placenta na prednej stene moze tlmit pohyby. 🙂 ono to pride,neboj

kkovacovak
9. aug 2021

@marticka85po možno to závisí aj od toho kedy chodíš spať. Ja som cítila prvé týždne pohyby asi o druhej v noci a inokedy nič. A to som musela ležať, muselo byť ticho, kľud aby som to vôbec vnímala. Mala som vtedy chytený močák takže som stále pila brusnicový džús a po ňom to vedelo začať. Sú to len také bublinky alebo ako keby ťa niekto škrabkal z opačnej strany brucha. Keď to príde tak to spoznáš.

marticka85po
9. aug 2021

@kkovacovak ok vdaka za info. Pockam si teda este na to par tyzdnov. 😊

lienka.7
9. aug 2021

Ja mam tiez placentu vpredu, v 19 tt som citila take slabucke iba akokeby "tiky" ci pulzovanie (neviem ako inak to nazvat 😂😂😂 ). Najma ked som si lahla na bok.
Teraz som 21 tt a uz to citim jasne 😁 neboj, ucitis ked to bude ono 😉👌

lienka.7
9. aug 2021

@marticka85po to sa neda pomylit, ucitis, neboj 😉🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre