Menšie bruško v 19tt.

levika26
30. dec 2019

Ahojte dievcata. Som v 19tt a mam pocit ze bruško sa mi nejako zmenilo.. Pekne rástlo a zrazu akoby bolo menšie.. Nie som ani nafúknuté.. Stolicu mam od začiatku tehotenstva úplne bez problémov. Chcem sa aj váš spýtať ci mate nejaké skúsenosti s tým ze bruško nerastlo rovnomerne.. Dokonca bolo menšie.. K doktorovi samozrejme idem len som chcela vedieť vaše skúsenosti.. Ja si picham fraxiparin 0.3 z dovodu gen. Mutácie.. Môže to mať súvis?

levika26
autor
30. dec 2019

@levika26 a na to ze som v 19 TT bruško mi skoro vôbec nieje vidieť.. Večer keď už som najedena tak áno..

miriam1983
30. dec 2019

@levika26 ja to iste. Tiez som mala pocit,ze sa mi zmensilo a teraz mam tiez obcas ten pocit. Asi sa ti tam len inak ulozilo,viac do chrbta. Takisto som sa tu na to pytala a bolo vsetko v poriadku 🙂

levika26
autor
30. dec 2019

@miriam1983 ja som našla tvoju diskusiu.. Aj som posielala správu 😊. Ja už mám jeden potrat za sebou pre to sa sledujem.. Niekedy som až prekvapena že aké malé bruško mam.. Dúfam teda ze bude všetko ôk

miriam1983
30. dec 2019

@levika26 ja tak isto :/ a tiez si musim pichat clexane. Kazdy mi hovori,ze sa nemozem tak sledovat,ale to nejde. Ten strach je hrozny :(

evka258
30. dec 2019

Buďte rady, ja som bola ako veľryba.

nedockavka372
30. dec 2019

Ahoj ja som v 19tt a nemám bruško... Iba keď ležím na chrbte cítim, že je väčšie na pohmat a už som si teda všimla, že raz je väčšie tvrdšie a raz menšie a mäkšie .. bude to skôr tým, že bábo je v brušku vždy v inej polohe, možno to je tak aj u teba 🙂 prajem pekné tehuľkovanie

levika26
autor
30. dec 2019

@miriam1983 ved aj mne tak hovoria.. Ale keď ja som bola v tedy v 16tt a mala som zamlcany potrat. Ani kŕče ani krvácanie.. Až na poradni sa to zistilo.. Čiže teraz to veľmi sledujem.. Aj keď kým ma doktor nekontroluje na usg nebudem kľudná.. A to bruško mam fakt malinke..

levika26
autor
30. dec 2019

@nedockavka372 a cítiš aj pohyby?

nedockavka372
30. dec 2019

No ešte nie 🙂

miriam1983
30. dec 2019

@levika26 a nechcela by si skusit angel sound? Mne pomohol. Najma,ked som este necitila pohyby.

martina2ve
30. dec 2019

Ja som nemala brucha do 6mesiaca pri ani jednom. Potom behom par tyzdnov som bola ako s dvojickami. Klud ziadny stres 😉

deti95060810
30. dec 2019

ja som mala také malé bruško, že susedia ani nevedeli že som tehotná...Nechápali keď ma videli s kočíkom....

bojka22
30. dec 2019

@levika26 ja som v 8 mesiaci a bruško mam ako v 4-5 🙂 určite je to poriadku 🙂

sjuzn8
30. dec 2019

@levika26 ja som do 7meho mesiaca mala bruško takej malej veľkosti, že som vyzerala, ako keby som sa iba dobre najedla.. až po 7mom mesiaci mi začalo rásť a keď som išla rodiť, všetci v nemocnici hovorili, že vyzerám, ako keby som bola v takom 4tom mesiaci.. aj som málo pribrala za celé tehotenstvo a všetko bolo v poriadku.. bábo malo 3220g a 52cm.. bratova priateľka keby nepovedala, že je tehotná, tak to nikto nevie, ani keď išla rodiť.. obidve máme mimo tehotenstva cca 48kg a proste máme v rodine geneticky dané, že my tehotné nevyzeráme, že sme tehotné 😊

nikolapie
30. dec 2019

Ahoj, vôbec sa nestresuj. Ja som bola v 9. mesiaci tuším už posledná kontrola u gynekológa a pani, ktorá posledná vychádzala z ordinácie mala zavolať poslednú tehotnú (teda mňa) v čakárni. Otočila sa vo dverách na sestričku, že žiadna tehotná v čakárni nie je. 😂😂
A v 7. mesiaci som musela v škole vysvetľovať, že prečo mám individuálny program snáď každému z učiteľov. 😂
Bruško mi narástlo posledný mesiac.

olivia2001
2. jan 2020

Ja to iste lenze ja ho mam vätcsie ked sa najem a potom cely den mam velke, ale rano ked sa zobudim tak mam trosku mensie.

levika26
autor
12. jan 2020

Ahojte dievčatá.. Takže moje obavy sa potvrdili.. Mam placentarnu insuficienciu.. Čiže sa mi neprekrvuje placenta a bohužiaľ už ani nebude.. Je to nezvratné.. Nevytvára sa mi ani plodová voda.. A babotko je už 4tyzdne pozadu.. Bola som u troch lekárov aj na 3d usg. Nič sa nedá robiť..

miriam1983
12. jan 2020

@levika26 :( a to nevideli skor,ze sa netvori plodova voda? To zo dna na den predsa nemohlo tak splasnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre