Malé bruško v 19. týždni

levika26
1. mar 2021

Ahojte dievčatá.. Som v 19tt a mam pocit ze moje bruško je nejaké male.. Bola som už predtým tehotná ale potratila som..ked ležím tak mam pocit ze bruško nemám vôbec.. Meriam 173cm..a pribrala som 5kg od začiatku tehotenstva. Pridám sem aj fotky ďakujem..

gabika9878778
1. mar 2021

@levika26 mne brucho bolo vidno v 8 mesiaci poriadne a maly sa narodil 53cm 3650g 😂😂 je to individuálne ale môžeš sa opýtať na poradni

levika26
autor
1. mar 2021
levika26
autor
1. mar 2021

@gabika9878778 možno ak by som nemala za sebou tie potraty tak by som to tak neriešila.. Ale mam obavy.. Idem v piatok na poradnu..uvidim co povie.. Len som chcela vedieť aj skúsenosti iných žien

cookie29
1. mar 2021

@levika26 vies ze existuju pripadu, ked zeny o tehotenstve netusia do porodu? A maju normalne ploche brusko? Velkost bruska zavisi aj od pevnosti brusnej steny a podobne... takze sa nad tym vobec nepozastavuj.

lucka1197
1. mar 2021

@levika26 Aj ja som mala bruško také malé ako máš ty 🙂 ... mám 172 cm a veeeeľmi dlho som vyzerala len ako viacej najedená. Pokiaľ je bábo také veľké ako má byť tak je to podľa mňa ok. Mne od začiatku hovorili, že budem mať menšie bábo a malá sa narodila s 49 cm a 2850 g. Držím palce. 🙂

juliatriscova
1. mar 2021

@levika26 ja keď som rodila, tak som mala bruško iba o trošku väčšie.....nechceli mi veriť, že idem rodiť.........😀.........ja som to tak mala, pretože mám maternicu vzadu, v chrbtici.........takže je to ok, pokiaľ je všetko v poriadku........

janedoe
1. mar 2021

Ja som v 21tt a mam brusko asi ako ty 😊 Takze podla mna je uplne v poriadku. Nemusi kazda vyzerat v tehotenstve ako gula 😊

Ale je pravda, ze aj ja stresujem. Ale ze ho mam velke, kedze v predchadzajucich tehotenstvach som este nevyzerala ako tehotna 😁 Ale vtedy som mala +2, teraz +6kg 🙈 Uzivaj si tehotenstvo a vsetko dobre zelam 😊

janedoe
1. mar 2021

@juliatriscova ja som bola na tom podobne. Aj tehotenske fotky som si davala robit az v 9tom mesiaci, kedze dovtedy by to na fotke ani vidiet nebolo 😁

gabika9878778
1. mar 2021

@levika26 aj ja mám za sebou jeden potrat a dnes mám krásneho 3 týždňového syna. Hlavne žiaden stres !!!!!

kukulienka999
1. mar 2021

@levika26 je to úplne v poriadku, ja som mala to iste ako ty. 176cm mám a bruško som mala malinké. Dokonca v 9 mesiaci mi neverili, že má čaká pôrod. Takze klud 😊

kulumulu123
1. mar 2021

@levika26 ja som pri druhom tehu v 19tt tiež nemala skoro žiadne bruško a potom zrazu vyskočilo ani neviem kedy a ako.... Za celé tehu som dala iba +8kg z toho krpec vážil 3260gr a som rada ze som nanakysla ako knedľa po pôrode išla váha rýchlo dole...

emuska72
1. mar 2021

@levika26 to vôbec nevadí ☺️ ja som tiež začala mať ako také bruško až v 8 mesiaci 😄

kiki68
1. mar 2021

19tt , no nemyslim ze to bolo nejake mensie od Teba. Ku koncu to bolo obrovske brucho

z_latick_o
2. mar 2021

@levika26 ja som tiež v 19tt, mám 170cm a pribrala som 6kg a tiež mám malé bruško, neboj ono ešte narastie 😌

sue155
2. mar 2021

Na mne nikto nespozoroval do 6m tehu že som tehu :D ......a potom to prišlo, brucho vyskočilo a potom tak narástlo na konci tehu, že sa mi spravili krásne strie, ale za to bábo to stojí. Dokonca jedna známa čakala dvojičky plus mínus týždeň a mala menšie bruško ako ja, takže sa nemusíš báť, rastie všetko tak ako má 🙂 .Mám doma 2.5 ročného synčeka ❤

900
10. mar 2021

@levika26 ahoj,nič si s toho nerob,ja mám tak isto veľké a tiež som 19tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre