Čo mi pomôže na pálenie záhy v 28. týždni tehotenstva?

dedenini
8. feb 2012

skusila som uz asi vsetko..od jogurtov, citronovej stavy ,a ine... aj pirule od lekarky, ktore mi nezaberaju... uz ani spavat nemozem koli tomu.. je to pre mna velmi neznesitelne a neviem co mam robit.. som v 28 tyzdni a je to cim viac horsie a horsie... dakujem za rady

trinity525
8. feb 2012

mlieko 😀 mne vzdy zabralo viac, ako tabletky na palenie zahy

johi77
8. feb 2012

Fatra, mne pomohla

suem
8. feb 2012

Anacid. 😉

majly11
8. feb 2012

mliecko...a bude to vlasateeeee miminko
😉

zuzana581
8. feb 2012

Mlieko, alebo kôrku z chleba, ale nie čerstvého (jednodňový). To si skúsila? Ak nepomohlo, tak potom jedine už spať na vysokom vankúši. Aj dvoch. Skôr v takom pololeže a vraj aj čerstvý vduch pomáha. Ja som bojovala obe tehotenstvá s pálením záhy, a tieto veci mi trošku pomáhali, ale nie úplne. Podla mňa sa musíš na čas zmieriť s tým, že to pálenie tam bude.

lenka1108
8. feb 2012

TALCID !!! ja som mala neskutocnu zahu cele tehotenstvo.jedine co mi pomohlo bol talcid.odporucam !!!

lenusa87
8. feb 2012

ja vrelo odporucam pastilky TUMS, aj ja som mala neznesitelne palenie zahy a tie mi zaberali.. tiez som skusala vselico mozne... 🙂

misik1
8. feb 2012

soda bikarbona alebo mlieko

martincca
8. feb 2012

zázvorový čaj

frola
8. feb 2012

mne pomohol suchy chlieb

matat
8. feb 2012

pukance nesolene

nika1375
8. feb 2012

Ja som sa potrápila pri všetkých 3 deťoch (a neboli vlasaté ). JEdávala som BE-BE sušienky (skúšala som aj piškóty, a nepomáhali), a z lekárne pastilky ACIX.

beronsche
8. feb 2012

Mne pomaha surovy zemiak

eeffka
8. feb 2012

pijem Fatru a ked je najhorsie sodu bicarbonu taku fajne koncentrovanu len do 0,5 dl poharika, akoze "polcedi" , tiez cakam az to prejde...

cmulinko
8. feb 2012

ak dobre vidim,tak si v UK takze pravdepodobne mate tam klasiku GAVISCON tabletky...ja som ich brala ako lentilky,ale aspon pomohli...a potom ani RENNIE nie su zle ale tiez musi to byt konska davka 😀 ....a vzdy maj pri sebe cez noc mlieko...a kludne si cucni aj v noci....troska to pomoze.Pred spanim nic nejest,len si daj mlieko a skus mat hlavu troska vyssie pri spanku...zial do porodu to budes ,musiet vydrzat..viem ake to je zle a lepsie uz nebude,kym babo je v brusku...mne uz bolo niekedy do revu.

jakani
9. feb 2012

jest male porcie, spat na vysoko - a mat poruke teple mliecko...to ma vzdy zachranilo, aj ked iba na chvilku, ale ved po glgoch sa da popijat stale, aj v noci na nocnom stoliku vzdy bolo poruke...plus je to zdrave-vapnik 😎..ziadna chemia..

exupery
9. feb 2012

Zazvorovy caj,maces,pukance.....mlieko.

kbeata
9. feb 2012

nic 😀 ,vsetko ti pomoze nachvilu,ale to ti prejde,zacina ti to tlacit na zaludok,ked sa male otoci bude lepsie 😉

slnieckolu
9. feb 2012

mlieko skor kyslosti napomaha,kedze kvasi (pomoze len chvilkovo).... Fatra velmi dobre zabera 😉 ciste oblatky...skuus 🙂

martinkatinka
9. feb 2012

Tak mne pomáhali zelené jablká, jedla som ich na kilá 😀

vinifred
9. feb 2012

..mne nezaberalo nič..až pôrod. 🙂

ludka140281
9. feb 2012

mlieko nezabera,poznaš samaritán? prašok do vody......bystrinka tiež,je to šumienka,či take niečo v prašku za par centov,maju v potravinách 🙂

diadiana
9. feb 2012

mna tiez strasne palila zaha, pomahalo aspon trosicku spat na vysokom vankusi ako pisu baby a jedavat male porcie, z inych veci absolutne nic, ku koncu tehotenstva som spavala po sedacky, teda skor nespavala, lebo som uz mala problem spat. S tym vlasatym miminkom su to mozno povedacky, ale moj syncek sa narodil s riadnym harom 🙂)))

marketka1
9. feb 2012

Pukance , mandle tie je dobré jesť priebežne aj keď záha nepáli 😉 a tu u nás je aj šumienka iskra, bystrinka a minerál. 🙂

drnduliak
9. feb 2012

mlieko, mlieko, mlieko....vela vela 😉 mne zaberalo okamzite

lussy666
9. feb 2012

mne vzdy zabralo mlieko. a fatra. nedoporucujem spolu 😀

lumarque
9. feb 2012

mandle alebo soda bikarbona

zuzana110
9. feb 2012

mne pomahala kysla kapusta a sirup ,tusim sa volal Gastrotus alebo tak nejak.

salma22
9. feb 2012

mandle

radlinka
9. feb 2012

QUAMATEL ale je len na predpis. Rennie pastilky neber, to je tragedia, skoda penazi.... skor Gaviscon, dostat v Tescu. Na noc studene mlieko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre