Cítila som prvé pohyby

zanetakovacsova
9. apr 2021

Ahojte baby už dva dni som okolo obeda cítila nie dlho ale taký väčší pohyb (prvé pohyby) . Dneska keď som sa zobudila som skôr cítila tie pohyby. A teraz na obed iba tak pomenej ale bublinky jesto 🙂 môže byť že sa vyšantilo ráno??

e1i
9. apr 2021

@zanetakovacsova nasa santila vecer a v noci. Uz asi viem preco zaspava az okolo polnoci

petamich
9. apr 2021

@zanetakovacsova je to uplne normalne, v priemere 15 hodin z dna drobci prespia, hlavne cez den, ked viac chodis, hybes sa atd. a "uspavas" ich tak, ja som 28tt a stale je aktivny skor vecer a v noci 🙂

kliatana
9. apr 2021

@zanetakovacsova jasne, ze to je uplne normalne. Kazda zena to ma inak a ako napisala peta, tak dietatko vacsinu dna prespinka v brusku.

zanetakovacsova
autor
9. apr 2021

@kliatana no aj mi vravel lekár že to vyzerá na dievčatko 😛len trošku som taká vystrašená lebo dva dni som to cítila zhruba rovnako a dneska iba tak že aaach pohnem sa už aby mama nešomrala😃je pravda že dneska som aj ráno cítila tak možno aj tým a viac vecí som riešila v meste tak som to nezachytila 🙂 len som to tak už čakala ze prídem domov vylozim si nohy a malá si zatancuje a iba tak trošku :/

katarina9593
9. apr 2021

@zanetakovacsova naša malá mala teda disco v brušku aj na sone rukami šermovala nonstop a hlavne v noci bola aktívna počas dňa "spala"občas som ju zacítila ale večer si to vynahradzala 😂👆

elenajezova
9. apr 2021

To je ešte podľa mňa veľmi skoro na "paniku"... Treba si to vychutnávať to kopkanie. Ja už mám veľké deti, ale toto obdobie tehotenstva a kopkanie v brušku bolo úžasné.... Krásne a milé spomienky.

zanetakovacsova
autor
9. apr 2021

@katarina9593 to že na sone je taká pokojná ešte nedokončený 20TT aj sam lekár povedal že ešte musí trošku podrásť🙂len to že ja som ju cítila cez deň a večer som mala také bublinky len preto neviem možno sa to mení alebo som iba nezachytila pohyb dáky.. Toto všetko je pre mňa nové neviem co ako 🙂 :(

kliatana
9. apr 2021

@zanetakovacsova ale tak nie kazdy den je rovnaky. Je to uplne normalne, ze jeden den je viac pohybov, druhy zase menej. Hlavne klud 🙂

katarina9593
9. apr 2021

@zanetakovacsova no my sme nemali ani poriadne 20tt a čo tam robila hrôza 😂😂 divoká 🙂🙂...ja som tiež nevedela ako to má vyzerať akože niečo som cítila ale nevedela som že či to je ono alebo čo😂😂😂..a potom teda dávala veeelmi o sebe vedieť 🙂🙂len so to užívaj je to všetko krásne ja už by som to brala znovu 🥰🥰

nuci616
9. apr 2021

Jasné, postupne to budeš cítiť častejšie a častejšie 🙂 Na začiatku sa niekedy stane, že cítiš prvé pohyby a potom pár dní nič tak sa nemusíš hneď lakať. A potom to už záleží od bábätka či je aktívnejšie alebo je lenivejšie 🙂 Dievčatká vraj bývajú menej aktívne

zuzadielko4
11. apr 2021

Ahojte ja som 22tt a čakáme chlapca a ten maly spachtoško nič žiadna aktivita ani len bublinky necítim. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre