Kedy ste cítili prvé pohyby?

luci132
12. apr 2021

Ahojte som v 15tt chcem sa spýtať, kedy ste cítili vy prvé pohyby? Posledných par dni mám pocit že niečo cítim ale len na malú chvíľočku, hlavne večer keď si lahnem. Ako ste cítili prvé pohyby vy? A kedy ste ich začali cítiť?

es2021
12. apr 2021

@luci132 ja som zacítila až niekedy v 21tt ale niektoré baby určite už skôr.. možno som to len neregistrovala, začala som vnímať až tie kopančeky 🙂

ivangeline
12. apr 2021

Pri prvom babe to je okolo 20teho.. Po prvom skor. Teraz pri 3tom aktualne 17tt.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzadielko4
12. apr 2021

Ja som 22tt a necitim ani kopančeky ani bublinky 😔

petamich
12. apr 2021

kazdy to ma individualne - rozdiel ci si prvo alebo viac-rodicka, zalezi od toho, kde je placenta, ak napr. vpredu, tak citia baby kopanceky az neskor 🙂 ja som citila prve jemnejsie niekde okolo 17tt a potom sa to uz len stupnovalo a som prvo-rodicka 🙂 netreba sa ale vobec stresovat, ked na poradniach je vsetko ako ma

mima173
17. apr 2021

@luci132 presne na Vianoce v 18tt 🥰

nikoleta999
13. feb 2023

Ja na to, že som bola prvorodička tak veľmi skoro uz v 15 tt dvakrat po sebe rano take vlnenie a uz intezivne kedy som si bola na stopercent ista 17+2

lavinis
13. feb 2023

Okolo 20tt

terry658
13. feb 2023

@luci132 teraz pri treťom to začalo presne tak ako odpisuješ v 15.týždni. No až teraz to začalo byť intenzívnejšie v 18.týždni.

inana11
13. feb 2023

Ja som to prvýkrát pri prvom synovi pocítila ako pohladkanie zvnutra po bruchu v prvý den 18tt teda 17+1 rano,zobudila som sa na to a potom už každý den tak trošičku … a pri druhom si ani nepamätám 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre