Aktívne pohyby bábätka

9. aug 2022

Ahojte ženy
Pred chvíľou som čítala diskusiu o nadmerných pohyboch bábätka a odporúčali ste ísť na pohotovosť..náš malý tiež akurát v brušku dnes večer cca hodku a pól vystrájal potom bol 2 hodiny kľud a zas vystrája…mám ale aj ja po prečítaní ten diskusie strach že sa niečo deje…nemôžem spať lebo som mala o 7 večer kávu a o pól 10 večer jedla vyprážaný syr…myslite že babo je aktívne kvôli tomu alebo sa niečo deje….býva aktívne aj cez deň aj v noci myslím ale to moc nevnímam keďže spím, ale teraz sa mi spať nedá po prečítaní ten diskusie keďže mi navodila strach, takze si tie pohyby viac všímam a po tej káve keďže kávu vôbec nepijem ale teraz som mala chuť,…poraďte čo robiť…bojím sa zbytočne?

gertys
9. aug 2022

Necitas sprostosti po internete, potom strach mat nebudes. Moje sa hybalo nonstop od 18tt do 42tt. Aj zo spanku. Vkuse ma kopalo ani zit som uz nevladala. Prestalo na 5 minut za celych 24hodin. V noci som nespala. Lekari ma skontrolovat nevedeli lebo vykopavalo sondu. Problem je ak sa dieta nehybe. Ak sa hybe bud rada aspon vies ze zije. A to ze po jedle tak extra kope moze byt preto ze mu ten syr neurobil asi dobre. Tiez ked som jedla co babatko nechcelo dalo mi to riadne pocitit. Samozrejme ak mas strach chod na pohotovost nech ta skontroluju aby si bola kludnejsia.
Je velky rozdiel ak mas placentu v predu a vzadu. Inak citis pohyby 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
9. aug 2022

A čo je prosím ťa na vystrasenie na tom že sa hýbe?! Veď to je dobre nie?
Navyše po tom čo si zjedla by sa aj chromý rozhýbal

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. aug 2022

Zľakla som sa lebo malé si robilo v noci diskotéku v bruchu každé dve hodiny niekdy aj hodinu vkuse kopalo pretáčali sa, ešte v takejto intenzite to nebolo, dokonca mal aj 3x akoby štikútku…

gertys
9. aug 2022

Babatko kym je v bruchu stale rastie a stale ma menej a menej miesta. Preto to budes citit coraz viac intenzivnejsie a mozno aj silnejsie. Zavisi aj od velkosti plodu

autor
9. aug 2022

Tak ženy krčok skrátený musím ísť ležať do nemocnice, že chyba malo a porodila by som 😞

bessdonna
9. aug 2022

ale kvoli tomu mohli byt tie intenzivne pohyby?isla si radsej na pohotovost.v ktorom si tt?

doda26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi0911
20. nov 2022

Ahoj . Prosím ta ,ako sa držíte? To z ty h pohybov sa spracoval krcok?ci si cítila aj tvrdnutie bruska?

autor
21. nov 2022

@zuzi0911 ahoj nakoniec som porodila priamo na termín 😇ale poležala som si ešte 4krat v nemocnici a od 29tt som len ležala a nohy hore…skracoval sa mi krčok kvôli tvrdnutiu brucha

zuzi0911
21. nov 2022

Tak to som rada,ze ste to takto krásne vydržali.
Držte sa 🥰
Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre