23tt a už dva dni necítim pohyby

lubimcelado
13. dec 2019

Dobrý den mám velké obavi som v 23 tyzdni těhotenstva US skoro dva dni nemám žádné pohiby děťátka mám příliš měkké beruško bojím sa ako každá prvo řodicka ospravdlnujem sa za pravopis

lyduska13
13. dec 2019

@lubimcelado ahoj, u mňa pomáha dať si sladké, trosku si pošťuchať do bruška alebo sa prevaliť z boka na bok...vtedy mam odozvu od maličkého...osobne mne dr povedal aby son sa nevylakala ze babenko sa zvykne aj neozvať dlhšie, ale ak chceš mať istotu zbehni za odborníkom...radšej sa prehnať zbytočne ako keby si si mala niečo vyčítať. 🍀

dominika_sk
13. dec 2019

Prečo nejdeš k dr?

petkaaa
13. dec 2019

A na čo čakáš? Okamžite bež k lekárovi, preboha!!

lubimcelado
autor
13. dec 2019

@petkaaa dnes pojem racej ako zbitocne cakat

adeladulova
13. dec 2019

A ber rovno knihu slovenčiny, kym budeš v čakárni, uč sa pravopis. Bože dobrý, je toto možné?

pannama1
13. dec 2019

@lubimcelado dufam, ze vsetko bude v poriadku. daj potom vediet, ako si dopadla.

verona1989
15. dec 2019

@lubimcelado mozes mat placentu vpredu ako ja a tie pohybu su tlmenejsie resp ich necitis. Tiez som najviac 4 dni necitila pohyby. A mne este len v 23 tt zacali, čiže by som z toho nerobila tak paniku ale chod k dr pre pokoj na dusi ja som tiez bola. Kup si určite angel sound. Za mňa odporucam! Kedze mi robi šarapatu ta placenta vpredu a este ju mam aj vacsiu tak tie pohyby nie sú take ako u kazdej jednej a v tom momente si vytiahnem angel sound 🙂 drzim palce ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre