2.tehotenstvo 16+4 tt necítim pohyby. Pri prvom som už cítila

angi07
10. aug 2019

ahoj je tu niektora kt.citila v 2.tehotenstve pohyby neskorsie ako v prvom ? ja som v prvom citila uz v tomto tyzdni 🤔🤔🤔 doki sa vtedy aj cudoval ze to urcite creva ale to bolo ine a potom to uz len silnelo a teraz nic...alebo je este skoro?

ukulela
10. aug 2019

@angi07 v pla utlmit. rvonm som az po 20tom citila. v druhom kusok skor. ale zalezi na tom, kde je napr placenta. ci vpredu . moze aj to vela tlmit.

bociandy
10. aug 2019

Ja som pri prvom citila pohyby cca tak ako ty v 17tt a pri druhom aj o 2-3 tyzdne neskor, aj to som rozmyslala ci to nahodou nie su creva🙂)

evittam
10. aug 2019

@angi07 V prvom okolo 20.tt, v druhom cca 17.+18.tt a to len preto lebo som vedela o co ide. Zbytočne sa nestresuj.

whatever1
11. aug 2019

@angi07 Je este relativne skoro aby si citila pohyby. Zalezi aj na tom kde mas umiestnenu placentu, každé tehotenstvo je ine. Nestresuj zbytocne a uzivaj si tehotenstvo. Ak mas pochyby kúp si v bazari angelsound.

blontimka
11. aug 2019

@angi07 placenta na prednej stene? Nepribrala si?

angi07
autor
11. aug 2019

@blontimka pribrala som iba necele 2 kg ...zatial. zajtra mam ist na krv asi poprosim dokiho nech ma kukne ci je vsetko ok.mala som aj 1 strasny sen tak teraz som troska nervozna 🙄 no ale v zakladoch som taky typ ze kombinujem a rozmyslam ...😆

angi07
autor
12. aug 2019

dnesna kontrola dopadla super maly sa hybe o 100/6 tak to bude ozaj iba tym casom ze som uz nedockava. 😁🙉🙈🙊

evkamotka
15. aug 2019

V prvom tehu v 18tt,teraz pri druhom som 19tt a necitim. Vcera som bola na poradni, dt vravel ze je to uplne ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre