Tehotenské bruško v 3. mesiaci

9. máj 2020

Mamičky, aké ste mali bruško v 3.mesiaci? Myslíte, že je možné aby si nikto nevšimol, že je žena tehotná ešte na konci 3.mesiaca?

miskasyrka
9. máj 2020

Ahoj ja som momentálne v 14 týždni a ešte mi tiež nič nevidno tak si nikto nevšimol. U každého to prebieha ináč. Hovorí sa že v druhom trimestri už to začína byť vidieť.

mogaa
9. máj 2020

Záleží aké veľké bruško máš🙂 na sestre ešte pri prvom keď išla do pôrodnice už rodiť sa jej pýtali kde nechala brucho😉obliekla rovnaké nohavice ako pred tehotenstvom akurát nezapla gombík😉 pri druhej už bruško mala🙂

veronika342
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika342
9. máj 2020

Ahoj 🙂 ja som na konci 3. mesiaca a nemám žiadne bruško 🤷😂 ale som prvorodička, tak to bude asi tým

terezia323
9. máj 2020

Ahoj, ja keď som čakala prvé bábätko tak do 6teho mesiaca si málokto všimol, že som tehotná.

majusska202
9. máj 2020

To zalezi od postavy. Ja ked som niekomu povedala ze za mesiac rodim nechceli veriť, stale som nosila vsetko svoje oblečenie. Prisla s do porodnice a sestricka sa ma pytala ci som si ista ze som tehotná 😂😂😂

autor
9. máj 2020

164 cm, 64kg. Ale brucho mám ploché. Len teda zvyšok tela väčší😃 ale keď sa najem alebo viac vypijem, bruško sa zväčší, potom zase splasne. Preto sa dosť obávam, že v 3.mesiaci budem ako hroch. A nechcela som, aby sa to dozvedeli ľudia, o ktorých nechcem. 😏

dollyzv
9. máj 2020

Ja som v 16tt a brucho mi vyskočí keď sa viac najem,aj to skôr ku večeru..cez deň vyzerám že som len trochu pribrala,nie že som tehotna🤣

amelia89
9. máj 2020

Ja som v robote povedala ze som tehotna v 20tt (ked mi zacalo byt vidiet brucho). Ale ako ano nosila som volnejsie svetre ale myslim si ze do 16tt tam nebolo nic 😂

aylinn
9. máj 2020

Mne začalo byť vidno brucho až okolo 27tt.. 😊

ledgerka
9. máj 2020

ja mam podobne miery ako ty. U mna si to ludia este v 5 mesiaci nevsimli. Nosila som trochu volnejsie tricka a nikto nemal ani sajnu ze som tehotna. Takze sa neboj, skryvat sa to da dlho. Celkovo az na konci 4 mesiaca zacalo byt nieco vidno.

autor
9. máj 2020

@ledgerka super. 🙏🏻 Ďakujem.
Aj Vám všetkým ostatným baby 💕

deti95060810
9. máj 2020

úplne v pohode... tehu bruško býva ešte malinké a takmer neviditeľné...

majuskabobi
9. máj 2020

No neviem, ja som v 10tyzdni a zda sa mi, ze mi fest narastlo brusko🙈

c_est_la_vie
9. máj 2020

Ja som v piatom mesiaci a kludne by som ho utajila, volnejsou bluzkou aj mesiac 🙂 Ale kazda je ina a inak pribera 🙂

zuzkacik4
9. máj 2020

Pri prvej do 7. mesiaca v skole ani len netusili ze som tehu

evita860
9. máj 2020

Na mne ešte na konci 5 mesiaca nebolo vidno absolútne nič ani pol kg hore som nemala a tak to bolo pri každom tehu a to mám za sebou 3! Vždy mi viditeľne narástlo až na konci 6 mesiaca a vtedy som aj začala priberať....vraj sa bábätko ukladá viac do krížov...ale nikdy som nemala veľké bruško ani v 9 mesiaci....

sisa183
10. máj 2020

@evita860 ja som zacala 4.mesiac a mam take pekne gulate na spodu. 🙂 no musim nosit vsetko volne aby to este nevedeli v praci lebo je vidno ze to je tehu brusko

evita860
10. máj 2020

@sisa183 moja Mamka povedala že už v 2 mesiaci nezapla nohavice a to iste aj kamoska takze naozaj každá to mame inak

krimhilda
17. máj 2020

@evita860 noooo ja potvrdzujem, ja teda podla mna neutajim uz ani teraz nic... koncim 8tyzden a teda mne sa tak nafukuje brucho, ze ma tlacia vsetky gate aj tie ktore mi boli mega velke, a teda poobede mam brucho za ktore by sa baby v 5tom mesiaci nemuseli hanbit 🤦🏼‍♀️ Kamosky co mam, tym vyskocilo tiez vraj hned, tak nerobim paniku, ale je to smiesne 🤷🏼‍♀️

evita860
17. máj 2020

@krimhilda ja som sa vydávala na konci 5 mesiaca a vôbec nebolo nič vidieť, keby nepovieme ani nik nevie že som tehu 🤣 ale ako vravím ja som nemala veľké bruško ani v 9 mesiaci. Nosila som veci ktoré som nosila bežne, zimusnu bundu som normálne zapla ešte aj na cestu do pôrodnice...a keď som prišla deň po termíne gynekológ sa má pýtal či som prišla rodiť v 4 mesiaci 🙈🤔 ale musím povedať že pribrala som pritom naozaj rôzne 🤣🤣🤣 prvé tehu 9 kg druhé tehu cez 20 kg a 3 tehu 13kg ale zakaždým do 5 mesiaca žiadna zmena ani na váhe ani na brušku 👌🏻 Od 6 mesiaca už to šlo a detičky som pritom nemala nejaké malinké 3300g 3185g 3610g

ckatka
10. jún 2020

Ja mam úplne nervy 🤦‍♀️😊 pred tehotenstvom a pred koronou som veľa cvičila...mala som tak 92-94 kíl. Akože veľká som ale skôr stehná a rit...brucho bolo pevne neprevisalo nikde. Potom som ochorela (a niekde tam aj otehotnela) a tri mesiace som nerobila absolútne nič. Doktor ma teraz vážil v 11tt a mam 99 🤦‍♀️ a je fakt ze brucho mi vytŕča...hlavne ten spodok. Ale skôr je to tým že predtým ten spodný "faldik" schovali svaly...alebo som proste napla brucho obliekla gate a bolo...A teraz sa bojím nejak brušné svaly zatinat a brucho vtahovat...tak to.proste uvolnujem a babo si tam robí miesto no...čiže mne brucho v 11tt vidno neoklamem nikoho. A cítim si tam akoby takú loptičku co ma tam tlači...tlačia ma gate...tlači ma gumka na gatkach a je mi neprijemne ležať na bruchu. Hlavne na tvrdsom...keď cvičím alebo tak.

tatiana1329
10. jún 2020

No u mna to bolo vidiet pri oboch detoch okamzite... Poslem fotku na zaciatku 4 mesiaca pri druhom tehu a som rovnako vysoka ako ty aj kg rovnake som vtedy mala...

tatiana1329
10. jún 2020

Nacitalo mi ju hore nohami 🤦

majuskabobi
29. jún 2020

@tatiana1329 reku ake tenke nozky😽👅😄

emiliamilka
29. jún 2020

Do 9 mesiaca som skoro žiadne brucho nemala..az začiatkom 9 sa to trochu ukázalo :D ale pri voľnejšom tričku ani to nebolo vidieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre