Som v 5. týždni a nemám žiadne príznaky

ssaska123
1. máj 2024

Ahojte som v 5tt a nemam vobec ziadne priznaky vobec mi nieje zle jem normalne ako stale akurat som len nafúknutá a mam tvrde prsia je to v poriadku:/?

pribinak
1. máj 2024

@ssaska123 je. Kopec žien v 5tt ešte ani nevedia že sú tehotné.

heni79
1. máj 2024

A prečo by nemalo byť? 🤔

januska12323
1. máj 2024

Radšej by si chcela grcať od rána do večera? Užívaj si pokoj.

obleckodogymu
1. máj 2024

Nebolo mi absolútne nič celé tehotenstvo, do 7m som
šlapala kopce na biku, cvičila som vo fitku ešte 2 dni pre porodom...ak nepočítam rastúce brucho a s ním súvisiace obmedzenie pohyblivosti tak mi nebolo fakt nič ..😊čiže áno, je to v pohode 😊

majamat
1. máj 2024

v 5tt este fakt priznaky nemusia byt, este je skoro. este kludne mozu prist.

lenka_vi1
1. máj 2024

Príznaky väčšinou prídu až v 8 tt. Ja som nemala žiadne cele tehotenstvo, takže nemusíš mať vôbec nič. Len brucho rástlo.

domka222
1. máj 2024

Počkaj tak na 7tt,možno budeš ľutovať že si sa "sťažovala " 😉

bublinka1426
1. máj 2024

@ssaska123 prepac a co chces mat porodne bolesti? 🙂 zachvilu ti zacne rast maternica, to budes citit a postupne sa ti budu organy zatlacit k hrudniku...ved si uzivaj ze sa citis fajn mne napr zacalo byt zle az od dakeho 7-8tt az..do 4 mesiaca, to si nepraj. 🙂

jaskolka
1. máj 2024

V 5 tt fakt ti ešte nič nemusí byť. Ani celé tehotenstvo ti nič nemusí byť, alebo opačne bude ti stále zle, ci do istého týždňa. Mne bývalo zle od 6 tt do 14 tt, doslova na deň to začalo a na deň skončilo.
To je veľmi individuálne, veď uvidíš, ako to bude ďalej.

sella38
1. máj 2024

Pri prvom som prevracala cele tehotenstvo od 5tt az do porodu... Pri druhom "az" od 8tt a "len" do 24tt.... bud rada.

barju
2. máj 2024

@ssaska123 tiež som si to donedávna užívala, ako udrel 6tt tak mi začali vadiť všetky pachy a zo všetkého má napína, pri jedle sa musím premáhať a držať si nos

zuzubb007
2. máj 2024

Buď rada, ja som nevedela ani v 20tom týždni, že som tehotná, to je sen každej zeny, lepšie by bolo keby grcias a predychavas dní?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre