Žiadne tehotenské príznaky v 5. týždni

22. apr 2022

Ahojte prosim vas teraz som 5tt a zatial nemam ziadme nevolnosti okrem bolesti prs !je to normalne?kedy vam zacali prve nevolnosti?dakujem

hederamonstera
22. apr 2022

Tak v 8-9tt zacali nevolnosti, inak dovtedy nic

veronika3110
22. apr 2022

ja som dnes 41+1 a okrem brucha nemám žiadne príznaky doteraz 😂 ani som nikdy nemala… tes sa, že ti nie je zle

majamat
22. apr 2022

ja som mala asi v 7tt

tara42
22. apr 2022

Je to normalne. Ja som mala tiež v tomto štádiu len bolesť pŕs a pociťovala som strašnú únavu. Až neskôr mi začalo byť zle z pachov.

hipuska
22. apr 2022

U mňa nikdy. Ani raz mi nebolo zle.

nika0204
22. apr 2022

V 5tt som mala presne len bolest prs a boelsti ako na kramy..a v 7tt zacali nevolnosti

vilma7
22. apr 2022

Ja mám dve deti a ani v jednom tehotenstva som nemala nevoľnosti.

sonka_miro
22. apr 2022

Momentalne cakam.uz druhu dcerku som v 29tt a ani v prvom ani v druhom tehu ziadne priznaky, len brucho a neskor unava trosku nic viac. Uzivaj a tes sa ze ti nie je zle.

deti95060810
22. apr 2022

pri treťom tehu som nemala príznaky , ani len bolesť prsníkov... že som tehu som sa dozvedela v 15tt. Tak to bolo až do pôrodu. Dcéra má 13r

martina2ve
22. apr 2022

Priznaky sa nemusia objavit hned. Ja som nemala 6mesiacov ziadne a potom mi len zacalo brucho rast.

autor
22. apr 2022

Dakujem vam 😊preto sa pytqm lebo mam za sebou uz 2 potraty a bojim sa aby vsetko bolo v poriadku!tehotentvo mam potvrdene gynekolog tam videl gest.vak ale na dalsiu kontrolu mam ist az o mesiac a to je este strasne daleko 😒

fok
22. apr 2022

Neboj celé tehu mi nič nebolo… snáď dvakrát mi bolo zle id žalúdka a aj to už neskôr po 30tt keď mi maly tlačil na zaludok. Inak nič ani bolesti pŕs vôbec 🙂

arasidka123
22. apr 2022

Neboj nič ..ja čakám štvrté a ani pri jednom tehotenstve mi nebolo nič okrem únavy 😉

autor
28. apr 2022

Ahojte mamicky no uz je to tu 🤢🤮strasne mi je zle cely den aj v noci tak strane ma pali zaha ze to neni pravda 🤢stale je mi na vracanie normalne neviem fungovat 😒

nika0204
28. apr 2022

😅tak to prislo..neboj prejde to..mne to preslo v 15tt😅🙈

autor
28. apr 2022

@nika0204 veru prislo je to hrozne 🤢

nika0204
28. apr 2022

Drzim palce aby ta to rychlo preslo alebo aspon bolo miernejsie😊

monuska1234
28. apr 2022

Mam 2 dcery,ani pri jednej som nezvracala,nemala som nevolnosti,jedine som bola unavena

nikola090
3. máj 2022

Ahojte mamičky 😉chcem sa spýtať mám doma 2dievcata jedna má 2roky a druhá m a9mesiace a zas som otehotnela.....chcem sa spýtať bude tehotenstvo ryzikove????lebo oni dve pôrody som malá s cisárskym rezom...ďakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre