Rastúce bruško v 10. týždni

pikulinka
19. feb 2023

Caute baby 😂 prave som si skusila prvy raz tehotenske nohavice kúpené v lidl, este na zaciatku tehotenstva, a bola som prekvapena ake su mi dobre 😂 a to som len v 10tt. Som prvorodička a pred tym som mala normalnu postavu, ani tucna ani chuda…. Obrátený trojuholnik, 157cm… mam pocit, ze za posledny tyzden mi strasne narástlo brucho 😂(uvedomujem si, ze su to skor plyny a 💩) stravujem sa zdravo, hlavne pocas tehu…pribrať som zatial nepribrala …. Stretli ste sa aj vy s tym, ze vam takto skoro vystúpilo brucho ?

doda26
19. feb 2023

@pikulinka ja som mala v takom tyzdni tiez taky pocit, ze uz rastie, ale to bolo fakt tym zlym travenim 😄 potom vykuklo take naozajstne az po 25 tt. Dovtedy som sa citila jak vela najedena 😄

floki1994
19. feb 2023

@pikulinka to je travenie asi. Potom mozno okolo 15-16 sa zmensi (nezlakni sa) a potom ked sa travenie ukludni zacne pekne rast...mne sa okolo 17 tt pekne vytiahlo a uz trci 😅

marianarem
19. feb 2023

@pikulinka Mne tak skoro nevystupilo, ale na kamoske bolo tehotenstvo vidiet uz v nejakom 6. tyzdni.

andie2810
21. feb 2023

@pikulinka no mňa začalo nafukovať už par dni po meškajúcej ms.... hneď bruško take jak niektore v 5 mesiaci 😂 v 9-10tt nafukovanie prestalo ale bruško sa už do pôvodneho stavu nevrátilo.... som 12tt a vyzeram jak riadna tehuľka 😂 a váha moc hore nešla

monika259200
21. feb 2023

@andie2810 aj ja tak 😆

pikulinka
autor
22. feb 2023

@andie2810 @monika259200
Super baby, aspon niesom jedina 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre