Prvorodička v 10. týždni - veľké bruško

marcela19791979
7. jún 2022

Ahojte mám 42 ,som prvorodička,je možné aby som v 10tt mala až tak veľké brucho??😀😂😂nejak skoro 😱

e1i
7. jún 2022

@marcela19791979 bábätko je ešte nízko, toto ešte nie je tehotenské brucho

iramka
7. jún 2022

@marcela19791979
Mozno ich tam mas viac ako jedneho, mne to zistili az na druhom sone, ze su dvaja..

evinqua
7. jún 2022

10tt mas potvrdený? Pred otehotnenim si mala ploche brucho? Mne osobne v tomto tt brucho vytrcalo trosku pod pupkom a ty ho máš nejak vysoko

pracujucazienka
7. jún 2022

Možné je všetko ale je to dosť malo pravdepodobne lebo bábätko je ešte strašne malinké…skôr to vidím na nejaké zastavené vetry

tetapetra
7. jún 2022

@marcela19791979 nie je to vekom🤣 moja kolegyňa bola tehotná "jeden deň" a bolo na nej hneď vidieť 😉

petronellla87
7. jún 2022

@marcela19791979 ja som v 8tt a tiez mam taketo brucho...ale ja to pripisujem vetrom kedze vsetko co zjem ma nafukuje🙈

marcela19791979
autor
7. jún 2022

@evinqua keď som bola u gynekológa pred týždňom sestrička povedala že idem do 10tt,nemala som ho ploche ale ani veľké,je to zle že ho mám nejak vysoko?môžem.mat nejaké problémy že ho mám také?bojím sa no lekár nevravel nic

marcela19791979
autor
7. jún 2022

@petronellla87 a nieje to zle pre bábo keď som nafúknuta?ja zjem všetko čo vidím 😂 ,

marcela19791979
autor
7. jún 2022

@petronellla87 pošli foto bruška do správy,bud tak dobra

7lenka11
7. jún 2022

Ja som 8tt a obcas vyzeram, ako v 4. mesiaci.. velmi ma nafukuje a zle mi travi, preto take brucho

svetlana16
7. jún 2022

@marcela19791979 ziaden stres z bruska, je to brusko - mozes mat slabšiu brusnu stenu, slabsiu diastazu a tym padom sa "toto deje".. Niektore zeny maju brusko az v 28tt niektoré skoro hneď, kazde tehu je ina, ved kazda z nas je uplne iná .. Ja osobne som mala brucho doslova hneď "nafúknute" aj ked tam bola malinka fazulka, nikdy som nedokazala "ukryť" tehotenstvo a hned asi od 8tt som vzdy musela nosit tehu oblecenie, lebo ma klasicke rifle/kratasy tak strasne tlačili, ze to bolo nemožné ... Veľa zdravia, pekných chvíľ a hlavne nepozorovat na sebe všetko, treba si to uzivat, oddychnut 😉

veronika946
7. jún 2022

Nie je vysoko, nema ako byť vysoko… buď štvorčatá alebo plyny 😄 nafúknuté brucho je bežné, nijako to nevadí…

cyberk
7. jún 2022

Jasne ze to je mozne :D ked zjes vse co nezje teba… prezieranie a vyhovorka ze mozem lebo som tehotna nie je dobre, vse s mierou lebo po porode budes stale vyzerat ako tehotna.. 🫣 a to snad nechces hadam 😅

selena_luna
7. jún 2022

To nie je este brusko ktore sa zvacsilo kvoli zvacsanej maternici a rastucemu babatku, ale je nafuknute - v prvom trimestri su caste problemy s travenim, su to plyny. Mne ale brusko vykuklo celkom skoro. myslim ze maternica si pamatala roztahovanie z prveho, zial neuspesneho tehotenstva, rozdiel medzi nimi bol len 4mesiace.
A nie, nafuknutie neublizi dietatu.

marssellitta
9. jún 2022

@marcela19791979 toto nie je tehotenske brusko a urcite nie v 10.tyzdni ... ale sama si si odpovedala tym "zjem vsetko co vidim" ;)

chouette0157
10. jún 2022

@marcela19791979 niektoré tu strašné blbosti píšu... Som druhorodicka v 11tt a ako som otehotnela tak ja tipujem že z hormónov som pribrala presne na bruchu a aj keď bábo je malinke a teoreticky bruško ešte nemám tak vyzerám veľmi podobné ako ty...nemusíš to riešiť podla mňa... A počet plodov je vidieť už od prvého ultrazvuku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre