Prekonala som spontánny potrat

andreal1
8. nov 2018

Dobrý večer, nemôžem spať a tak píšem a chcen sa poinformovať ohladne lekarskej správy.
Prekonala som spontanny potrat. To ze som tehotna som zistila az na pohotovosti s krcami a krvacanim. Menštruácia bola normalne ziadne velke odchylky neboli dokonca ani ine príznaky. Stalo sa Vam niekedy nieco podobne? 😏 Hlavne by som sa chcela spýtať či niektora z vas vie presnejsie,, preložiť,, lekarsku správu. Maternicu mam v AVF, residium nebolo zistene a, revizia nieje potrebná a okolo bpn mam ciste. Viem len toľko ze nieje potrebna ký reťa a stym ma poslali domov. Ono viem nieje v poriadku sa na take ve i pytat az na nete ale ja som bola v takom soku ze som sa nebola achopna opytat na nic iba n ato ci ostavam v nemocnici.
Kontrola u gynekologa ma byt az po prvej menstruacii. Dakujem baby

andreal1
autor
8. nov 2018

@andreal1 TIEZ BY SOM RADA VEDELA CI JE NORMALNE MA POSLAT NA KONTROLU AZ PO UKONCENI DALSIEJ MENSTRUACIE. ČÍTALA SOM PAR PRISPEVKOV A BABY CHODILI NA KONTROLY DOST ČASTO.

janinka007
8. nov 2018

Maternica je v spravnej polohe, bez zbytkov, takze cistenie nie je potrebne, bpn-bez patologickeho nalezu.

lokorave
8. nov 2018

Ja som chodila na kontrolu do negativity hcg a po odkrvacani sono vysetrenie..

pininka
8. nov 2018

@andreal1 v prvom rade je mi ľúto čo sa ti stalo. Ja som po potrate dosť dlho krvácala ale tiež som išla na kontrolu až neskôr.

andreal1
autor
8. nov 2018

@pininka vďaka. Mozem sa spytat kedy asi resp. Ci si tiez nemusela chodit kontrolovat hladinu kazdych par dni?

pininka
8. nov 2018

@andreal1 nie, mne nikto nevravel,že mám chodiť kontrolovať hladinu,možno preto že mne klesala už pred potratom, tak mi zistili,že potracam.

selest
8. nov 2018

Ahoj ja som si mala kupit tehotensky test a po 6 tyzdnoch si ho spravit. Keby bol pozitivny mala som ist k lekarovi. Kedze bok negativny nebolo treba..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre