Poradňa a odber krvi

21. nov 2021

mám ísť v 13tom týždni na dalšiu poradňu a že tentokrát okrem toho že mám doniesť moč, mám prísť aj nalačno na odber krvi ....mali ste to aj vy tak že ste išli na poradnu zobrali krv a potom až neskôr ste si volali o výsledky? alebo ste chodili na krv skôr pred poradňou aby ste v deň poradne už mali výsledky?

denden77
21. nov 2021

mne vzdy brali krv v ramci poradne.. vysledky bud telefonicky, alebo na dalsej poradni

mogaa
21. nov 2021

ty nepotrebuješ v deň kontroly výsledky, to nie je bakteriálna infekcia aby doktorka vedela či treba stále ATB🙂kvr sa berie obvykle na poradni aby tam nechodili mamičky na 2x a vybavili sa na prvý raz...ak nie sú výsledky ok, sestrička volá a dohodne kedy treba prísť....

autor
21. nov 2021

dakujem 🙂

konikkon
21. nov 2021

Výsledky som sa dozvedela vždy až na ďalšej poradni. Nikdy nie v ten deň. Sestrička len povedala, že ak by bol problém bude mi volať. Tebe idú teraz robiť aj odbery na geneticke syndromy.

petamich
21. nov 2021

vysledky vzdy telefonicky, vacsinou nasledujuci den, pri tripple testoch my vysledky v 13tt ani nehovorila az potom v 16tt po oboch skriningoch

adrbat
21. nov 2021

Mne brali krv až v 16tt skôr nie a nikdy som nemala prísť na lacno vždy práveže najedená. Zevraj nemusím volať ale keď pôjdem teraz najbližšie na poradnu, tak mi povedia. Až teraz keď pôjdem okolo 24tt na test cukrovky tak musím byt na lačno.

derna
22. nov 2021

Ja mám ísť 14.12 na poradňu kde mám doniesť moc a prísť na lačno nakoľko mi bude brať aj krv

derna
22. nov 2021

@derna a výsledky vždy telefonicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre