Na stránke sa mi zle počítajú týždne tehotenstva

mimaakrim
17. nov 2021

Dobrý deň ako mám kontaktovať modrého koníka že mi zle ráta týždne tehotenstva?

nafka0483
17. nov 2021

Preco by ti mal konik ratat zle? Je to automaticky system, pocita podla toho ake udaje mu zadas.

rachel36a
17. nov 2021

Ty si si zadala datum porodu, tak ti podla toho rata...ale inak , nie je to uplne jedno ? Dolezite je co ti povie lekar, a nie co ti pise na MK

mimaakrim
autor
17. nov 2021

@rachel36a áno zadala som si a koník mi posiela otom správy že som o týždeň viac,,ale je to jedno zrušíme len zasielanie správ

rachel36a
17. nov 2021

@mimaakrim urcite ti neposiela zle...ja som bola tiez tehu a tyzdne chodili tak ako maju...a ak by aj nie..tak je to snad uplne jedno

mimaakrim
autor
17. nov 2021

@rachel36a posiela veď mi začne až zajtra 26tt nie oni mi napísali že som v 27tt,a zadala som dátum pôrodu 23.2.22

simonkazga
17. nov 2021

Dnes si 26+0 teda ukonceny 26.tyzden a prebiehajuci 27. MK rata prebiehajuce tyzdne. To je vsetko

rachel36a
17. nov 2021

@mimaakrim ved to je dobre, prebiehajuci 27tt

klip0
17. nov 2021

Ale ty si v 27tt

rachel36a
17. nov 2021

@mimaakrim si 26+0, cize si ukoncila 26 tt a zacala 27tt

adrbat
17. nov 2021

@mimaakrim Mne tiež počítal zle - o týždeň bolo bábo väčšie. Ja som si musela zadať druhý dátum aby mi to správne chodilo. Ovu som mala 8DC a aj moj kalendár v mobily počítal stred cyklu, takze som si dala že ms začala nie 20.7. ale už 15.7. a odvtedy mi sedia presne na dni týždne ako mi povedal doktor. Stačí si to iba upraviť 🙂 .

squ1rrel
19. nov 2021

@mimaakrim ak urobíš petíciu, podpíšem ti ju 😁 tiež mi to ide na nervy, čo si všímam vacsinou len slovenské stránky a aplikácie to počítajú o týždeň dopredu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre