Môžem v 10. týždni cítiť maternicu?

gubka2023
8. máj 2024

😊 Môžem v 10tt už cítiť na dotyk maternicu? Lebo ju necítim a čítala som žeby som mala cítiť niečo tvrdé.

marianarem
8. máj 2024

@gubka2023 Ja som ju citila, ale neviem ci uz v 10tt, mozno az tak 12-13tt.

andrejkap123
8. máj 2024

@gubka2023 ja som si ju tiez citila na dotyk 🙂

gubka2023
autor
8. máj 2024

No ja si ju necítim 😪

andrejkap123
8. máj 2024

@gubka2023 ale vobec nebola tvrda alebo co. Tvrda bola len ked mam tvrdnutie brucha 😀

gubka2023
autor
8. máj 2024

@andrejkap123 neviem ci to je zle, že ju necítim... Lebo začínam mať z toho strach... Akože ale možno závisí od typu postavy... Ja som trosku pri sbe 😊

danielinda
8. máj 2024

@gubka2023 neboj, ja som tiez podla clankov hladala takto skoro a necitila som nic. Realne asi az od piateho mesiaca som dokazala nahmatat, ze aha tuto to asi bude 😉

sejbipi
8. máj 2024

To vôbec nerieš. Ešte je to všetko malinké. Ja som nahmatala až niekedy okolo 15tt aj to najmä keď sa bábo vypučilo. Postavu mám normálnu

gubka2023
autor
8. máj 2024

@danielinda ďakujem si ma upokojila. Je to síce moje druhé tehotenstvo ale ja si nepamätám že kedy som ju cítila prvý krát že je tam... A keďže skm lo dvoch potratoch tak ma pichne v riti a revem.

gubka2023
autor
8. máj 2024

@sejbipi ♥️♥️

andrejkap123
8. máj 2024

@gubka2023 neboj urcite to nic zle neznamena ze si ju necitis a tak isto nic zle neznamena ze ta sem tam nieco pichne ale uuuuplne rozumiem tvoje strachy… :( mna ked som bola 10tt asi tak veeelmi pichlo v maternici po kychnuti ze som myslela ze je koniec. Ze mi vypadne maternica.. ale nakoniec to nic nebolo… 😃 drzim palce a hlavne klud 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre