Som v 10. týždni a vymizli mi príznaky

babyttcirl
15. júl 2020

ahojte dievcata,

Zahra som 10tt a poslednou dobou sa necitim moc tehotna. Jedine co mi ostalo su citlive zvacsene prsia ale nie moc bolave. A obcas si poobede hodinu pospim. . Je to normalne sa zacat citit normalne? Necitim nijake tlaky v podbrusku len sem tam ma pichne- aj to nie kazdy den.

Aj vy ste mali obdobie okolo 10tt ze tie symptomy akoby vymiznu?

No sono pojdem az v pondelok.
L

martinuska
15. júl 2020

Je to uplne normalne, cítiť sa normalne. Ked zacne kopat dostane to dalsiu dimenziu a aj to budes za chvilu povazovat za normalne a po porode ti to bude chybat. Tes sa, ze nemas tazkosti a nepatraj ci ta sem tam pichne. Mna sem tam pichne aj ked nie som tehotna, aj prsia ma bolia sem tam aj hlava, atd.

katka281
15. júl 2020

@babyttcirl ahoj 😊 ja som 13+4tt a tiez nemam ziadne "priznaky", vsetky prestali v 10tt (okrem toho ze nemam menzes). Vsetko je v poriadku, neboj 😊 ale tiez som sa spociatku bala 😄 akurat ze ja som nemala zatial nikdy ziadne tlaky ani bolesti v podbrusku.

babyttcirl
autor
15. júl 2020

@katka281 ja len obcas ma pichne sem tam, ale len ran za par dni.. nic takeho svetoborneho

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
15. júl 2020

Ja som tehotenské príznaky nemala ani v jednom tehotenstve, len pozitívny test a porodila som 2 deti. Proste absolútne nič, žiadne pichanie, bodanie, citlivé prsia, grcky, pálenie zahy, posličkov, bolesti pri rozširovaní panvy, proste nič nič nič.

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

Aj mne to presne v tom období prešlo. Akurát tiež tie prsia a menej zvládnem, ale inak sa cítim oveľa lepšie. Potom sa niečo zvykne vrátiť v 3 trimestri. Nejaké pálenie záhy a tak.

amy4567
16. júl 2020

Mne to v tom období prešlo tiež a namiesto toho aby som sa gulatila trčím v robote akurát tak s fotkami a spomienkami.... Akonáhle sa ti niečo nezdá, choď k dr.... Radšej zbytočne ako neskoro

babyttcirl
autor
17. júl 2020

@amy4567 bola som u lekarky does rano .. vsetko he v poriadku.. baby ma 10.5 tt a srdiecko bije ako ma.. takze je vsetko ako ma byt zrejme.. aj sa male mrviloo

babyttcirl
autor
17. júl 2020

@m_o_n_c_a_k vsetko Oki . Bola som na ultrazvuku a vsetko je oki.10.5 tt.. 🙂

m_o_n_c_a_k
17. júl 2020

@babyttcirl teším sa s tebou. Držím palce nech krásne rastie té.

lucikee
20. júl 2020

@babyttcirl je to v poriadku, mne v 10 tt vymizli príznaky, teraz som v 13 tt a samizdá že sa mi vracajú ☹ :D

babyttcirl
autor
20. júl 2020

@lucikee toto je ale inak divne.. ako sa to moze vracat? Tomu fakt nerozumiem

lucikee
21. júl 2020

@babyttcirl to netusim ale veľakrát som tu citala ze babam prestali priznaky a potom v 4, 5 mesiaci znova grcali 🤣 dufam ze to nebude moj pripad

lucikee
17. aug 2020

Presne toto som mala aj ja, od 7 tt do 9 tt mi bývalo zle a ako prišiel 10 tt tak zrazu nič... jedine ma boleli bradavky, inak žiadne bolesti brucha, pichanie nič, aboslutne som sa necítila tehotná...bála som sa, lebo posledné sono som mala v 7 tt a potom až v 11 tt a bolo všetko ok 🙂

miska992
8. máj 2021

@babyttcirl ako to dopadlo? Dufam ze vsetko ok!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre