Autoškola v tehotenstve

1slniecko144
14. jún 2020

Ahojte som cca v 5tt tehotenstva a mala by som nastupit na autoškolu,neviem čo mám robiť nakolko som velmi stresovy tip,bojim sa ci by som neublizila dieťatku tým stresom. Je to dileme,pretoże som sa dlho odhodlávala..ale na druhej strane my to nesúri..váš názor?

kiki68
14. jún 2020

@1slniecko144 ja by som odrobila co najskor jazdy a budes mat pokoj. Urcite si kup tehu pas do auta. Aspon po porode rovno mozes jazdit. Neboj stresov bude aj tak. To zvladnes. Tajto na zaciatku sa to da

margaretka_
14. jún 2020

M9ja sestra si odrobila celu autoskolu v tehotenstve, aj uspesne. Ja by som nesla. Lebo by som nechcela ten zbytocny stres kvoli babu. Ale ja napr ani teraz nesoferujem 🙂 musis si to sama rozhodnut 🙂

kingstonka
14. jún 2020

Ja by som išla. Potom sa nemusíš k tomu tak skoro dostať a vodičák ti uľahčí život aj s dieťaťom.

evik159
14. jún 2020

Si v 5tt, ak vsetkonpojde po poriadku, o dva mesiace mas hotovo. Po porode cas nebude

deti95060810
14. jún 2020

ja som robila počas tehu...v pohode.

1slniecko144
autor
14. jún 2020

Hej len toho sa bojim ,ze budem chudnut,..lebo aj ked nastupim do novej práce tak kym mám stres prvé mesiace stále schudnem lebo neviem jest od stresu

tatiana1329
14. jún 2020

@1slniecko144 na tvojom mieste by som sla... Ako pisu baby autoskola je 2-3 mesiace to zvladnes a ked sa male narodi nebude cas a budes rada ze ten vodicak mas, ver mi... A co si pisala s tym chudnutim... Pri mojom druhom tehu som nemala stresy ani nic podobne ale kedze mi zo vsetkeho bolo zle a za cely den som zjedla len jeden krajec chleba, tiez som len chudla ale kila aj tak dobehli a ked mi prestalo byt zle zacala som priberat...

monique17
14. jún 2020

Ja som mala počas tehu rovankú dilemu. Som tiež typ človeka ktorý stresuje za každú blbosť a nechcela som tým ublížiť bábu. Začala som chodiť až teraz keď má malá 16 mesiacov. Prvý rok sa absolutne časovo nedalo. Teraz mi ju má kto postrážiť a malá si ani nevšimlne, že ja si na 2 hodinky odbehnem preč 🙂 . Takže ja neľutujem, že som počkala. Ak ti bude mať malé kto strážiť keď pôjdeš neskôr tak to kľudne odlož. Ak sa nato teraz necítiš, len by si mala dvojnásobny stres - aj z autoškoly aj z toho že nevieš ako to vplýva na bábo. Ja aj keby mám vodičak už v tehotenstve tak by som ho prvý rok malej nevyuživala, lebo by som s nou aj tak sama v aute nešla, keďže zväčša celu cestu v sedačke preplače a treba ju zabávať aby bola kľudna :D

kitycat
14. jún 2020

Clovek co stresuje pri pomysleni na soferovanie nema co robit za volantom

supucka
14. jún 2020

Ja som si robila vodičský v. Tehotenstve..... Záverečné skúšky v 6 mesiaci... Úplná pohoda a nemáš čo stresovať...

dollyzv
14. jún 2020

Ja mám vodičák pár rokov ale od kedy som tehotná,šoférovala som pár krát,ani nie tak kvôli stresu,ale najprv nevoľnosti,nedokázala som sa sústrediť na cestu poriadne,a v 2trimestri sa mi začala točiť hlava,nízky tlak..neviem si predstaviť že by som mala robiť teraz skúšky,či už kvôli tým stresom(lebo tie som mala strašne keď som robila vodicak) alebo kvôli nevolnostiam..ale je možné že budeš mať šťastie a nevoľnosti a ostatné tehotenské príznaky obídu a zvládneš to v pohode..u každého to je inak a dopredu sa nedá povedat

jankaovecka
15. jún 2020

Ak si stresovy typ a mas strach urcite nerob teraz autoskolu! Je to zbytocny a poriadny stres navyse! Ja by som to urcite odlozila!

amy4567
15. jún 2020

Moja kolegyňa robila skúšky asi 5 týždňov pred pôrodom a v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre