6tt+3dni (podla utz 4 max 5) a srdiečko nikde

aviska
29. jan 2019

Ahojte, dnes som bola na gynde. Sestrička ma schválne objednala az dva tyzdne po tom co mi vynechala MS, vraj v 6tt uz bude vsetko vidno na utz. Avsak doktorka povedala ze plod je maly tak na 4 max 5 mesiac a ze malo by uz byt vidno srdce, ale ona žiadnu srdcovú aktivitu nevidí. Prosim Vam mali ste to niektorá a nakoniec vsetko bolo v poriadku? Na kontrolu vitality mam ist o 2 tyzdne.

nevludna
29. jan 2019

@aviska este je skoro aby videla, u mna to bolo okolo 8tt. Neboj;)

michaella94
29. jan 2019

Srdiecko sa moze ukazat kludne do 8tt takze este ma cas...co sa velkosti tyka tak ak nemas pravidelnu ms je to normalne...staci ze sa ti posunula ovulacia....

29simona29
29. jan 2019

@aviska pokial viem, bežne je srdiečko vidieť a počuť až v 8tt, takze žiadny stres, pravda aj s tou ovuláciou, ja som ju mala až na 21. den cyklu, kedy som aj otehotnela- vedela som to preto, lebo som používala bazálny teplomer, podľa lekarov som ale bola akože stále tyzden dozadu- kľudne to môže byt aj tvoj prípad a vôbec noc nie je pozadu...

arcanne2
29. jan 2019

Ja som bola 6tt+3 na pohotovosti tiež a nevideli nic, strašili má potratom, vraj to vyzerá len na 3tt.nakoniec bolo vsetko v poriadku. Ešte mas čas ;)

ivca88
29. jan 2019

Tiež som bola na sone 6+3 tt a to v nemocnici kvoli spineniu a dr.nevidel ani len plod, ani akciu srdca.
Odplakala som si svoje a o tyzden v 7+4 som sla k môjmu gynekologovi, kt.ma sono este take,ako vyzerali pocitace v 2000-com roku a zrazu mi pustil srdiecko a, ukazal mi babatko.
Dnes ma mala 6 mesiacov.
Netrap sa naozaj. Ja som dokonca spinila a mala je tu. Nerob predcasne zavery

aviska
autor
29. jan 2019

Dakujem baby ste zlate, trosku ste ma ukludnilo. Snažili sme sa s manželom dlho o prvé tak sa teraz bojim oň.

hennyinnsbruck
29. jan 2019

Tazko povedat, snad bude vse ok.. Uvidis o 2t. Drzim palce... My sme mali srdiecko v 6tt.

lejka01
29. jan 2019

Moje 2 tehotenstva a ani v jednom nebolo v 6 tyzdni vidno bit srdiecko...az najskor v 8 😀

nevludna
29. jan 2019

@aviska neboj, vacsine bab bolo vidno od toho 8tt (tiez som preliezla vsetky diskusie o tomto😄). Nenechaj sa rozhadzat tymi, co pisu, ze v 6tt😉 mne v 6tt bolo vidno len ten vacok bez babatka😉

seva22
29. jan 2019

Ja som bola v 6tt a plod este nebolo vidiet,bolo vidiet iba gestacny vak,co je vraj uplne normalne...

aviska
autor
30. jan 2019

Dakujem kazdej jeden z Vas za pozitívne komenty. Dufam, ze vam budem moct o dva tyzdne napisat, ze je vsetko v poriadku aj so ❤️

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca9219
5. feb 2019

Ahojte baby, môžem sa k vám pridať? Tak dnes som bola u dr aj ja.... Podľa ms by som mala byt 7+3tt, podľa Dr.je babo veľmi maličké a keď som sa ho pýtala na akciu srdiečka, dosť dlho hľadal v monitore ci sa niečo objaví.... Nakoniec povedal, že čosi vidí... Neviem ci vravel pravdu, jeho výraz tváre tomu nenasvecoval. O týždeň mam prísť zas na usg :/... Mám divný pocit z toho.

nevludna
5. feb 2019

@lenca9219 neboj, este moze byt skoro;) uvidis o tyzden🙂

aviska
autor
6. feb 2019

@lenca9219 pevne verim ze si o tyzden obe napíšeme ze je vsetko v úplnom poriadku!

natalia11111
6. feb 2019

@aviska 5tt+4 som mala na sone len prázdny gestacný vak, takú dutinku 8mm, a 7tt+4 som mala plod so srdiečkom.. podľamňa je ešte skoro..

aviska
autor
6. feb 2019

@natalia11111 ja verim ze je vsetko fajn, teda chcem ja som podla poslednej MS 7tt+4 a nemam absolutne ziadne tehu príznaky. Obcas mam citlivé prsia ale fakt len obcas :(

lenca9219
6. feb 2019

@nevludna ďakujem, dúfam ze ♥️ už bude bit ako zvon, .... Je to moje 4 tehu a je úplne iné ako predošlé . Mám strašne zvláštny pocit z toho a strach. O prvé a druhé babo som prišla v 1a2 trimestri. Tretie tehotenstvo dopadlo chvála Bohu dobre aj keď 9m lezania na posteli doma a v nemocnici bolo katastrofa... :/ no stalo to za to. Mam krásnu 21 m. dcérku. ... Ďakujem za podporu

lenca9219
6. feb 2019

@aviska a kedy ideš ty Dr? Budem myslieť na teba.

aviska
autor
7. feb 2019

@lenca9219 12.02 uz cakam tyzden a este skoro tyzden.

lenca9219
7. feb 2019

@aviska tak to ideme spolu v jeden deň...

aviska
autor
7. feb 2019

@lenca9219 tak si potom dávame vediet a silno si držíme palce

lenca9219
9. feb 2019

@aviska ahoj, dnes som bola na pohotovosti kvôli spineniu a bolestiam .... Bábo je o 2t.mensie než by malo byť. Akcia srdiečka žiadna........ Dr.povedala, že zatiaľ to neuzavrie ako missed, ale najbližši týždeň bude rozhodujuci. Bojím sa sa toho co bude ďalej.... Neviem ako vydržím ešte pár dní čakať......

aviska
autor
9. feb 2019

@lenca9219 Musis hlavne pozitívne, babo potrebuje citit pohodu nie tvoj stres. Viem ze je to tazke ale ani doktor to neuzavrel tak to nevzdávaj ani ty!! Vela síl ti prajem ja bez zmeny len to ze necítim vobec ze som tehotna akoby som ani nebola. Nieje mi vobec, uz ma aj prsia prestali bolieť. :(

lenca9219
10. feb 2019

@aviska, ďakujem za podporu.... Mňa prsia len občas bolia , tiež to není čo bolo na začiatku :(. Ako vravíš, musíme myslieť pozitívne, veriť že všetko dobre dopadne. Kiežby v utorok sme si obe mohli gratulovať....

aviska
autor
10. feb 2019

@lenca9219 pevne verim ze ano, nemoze sa nam iba zle stavat ale aj to dobre ;)

susangha
21. mar 2019

@lenca9219
@aviska baby ako ste dopadli?

aviska
autor
22. mar 2019

@susangha ahoj, ja som potom mala nakoniec srdiečko v 8tt ale pri ďalšej kontrole v 11tt mi lekár oznámil ze uz akciu srdca nevidi a bolo z toho MA. :(
@susangha

nevludna
22. mar 2019

@aviska achjo, to ma mrziii :((( mne sa stalo to iste. Ak by si sa chcela vyrozpravat, kludne napis. Posielam co najviac sily❤️❤️

aviska
autor
22. mar 2019

@nevludna mna len hnevá najviac to ze nevie sa vobec zistit preco. Srdiečko bije, babo rastie a zrazu nic... ziadna akcia srdca plod zodpovedá veľkosti z predtyzdna. Este bolo dost smutne ked mi zacal robit ultrazvuk tak jeho mama tiez doktorka ktora je moja ošetrujúci povedala “ako pekne podrástlo od minula” z 1cm na 2 cm. Si predstav to stastie ake vo mne toto vyvolalo a zrazu facka... On sa strasne dlho bavil s ultrazvukom musela som sa opytat ci nieco zle a ked skrivil ústa uz so vedela ze ano 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre