11tt a určenie pohlavia?

bubli21
15. máj 2019

Je tu nejaká baba ktorej v 11 tt povedali pohlavie ? Ja som bola na sone som v 11 tt a vraj to vyzerá na chlapčeka že už vidia pipik 🙂))

lenulka_14
15. máj 2019

@bubli21 ja som v 12 tyzdni a tiez ma to zaujima
Idem tento tyzden aj do Martina ku Grochalovi a ze on uz vie aj takto skoro povedat co to bude. Som zvedava teda

bubli21
autor
15. máj 2019

@lenulka_14 nech je to čokoľvek a hlavne zdravé nie ?! 🙂)

lenulka_14
15. máj 2019

@bubli21 ved to je samozrejme hlavne nech je zdrave ale aj tak je clovek zvedavy 🙈🙈😂

alexandra2468
15. máj 2019

@bubli21 mne tiez povedali v 11tt. Ale nie preto ze by bolo vidno pipika, ale podla panvy. Ze to ide tak do hora a mysli si, ze je to chlapec. Ale ved uvidime :D

gabci_gabca
15. máj 2019

@bubli21 tak možno to bude chlapec, ale mohol sa aj pomýliť, veď ešte ti to upresnia keď budeš vo vyššom štádiu. Hlavne aby bol/bola zdravučká/ý 🙂

bubli21
autor
15. máj 2019

@gabci_gabca jasne je mi to úplne jedno hlavne nech je zdravucke už som po jednom potrate a teraz má trápia hematomy ale je to lepsie a lepsie tak snáď bude všetko v poriadku 🙂ďakujem

gabci_gabca
15. máj 2019

@bubli21 jasné len treba veriť. Sila myšlienky nám vie veľa urobiť so životom 🙂 Držím palce 🙂

queen_mary
15. máj 2019

@bubli21 mne 🙂 tiez mi povedal chlapca asi v 11.-12.tyzdni. Ale ze si to mam nechat este pre seba, ze to nebolo na 100%🙂

simonkazga
15. máj 2019

@bubli21 ano, 11tt videli pipik, narodila sa dcera

queen_mary
15. máj 2019

@simonkazga to videli zrejme klitoris 🙂 ze sa to zvykne mylit v tskom skorom stadiu

sondika31
15. máj 2019

Mne povedali v 12stom t že vyzerá to na chlapca ,síce ešte nie na 100% a presne podľa toho čo povedala @alexandra2468 .Teraz idem až v 16stom tak som zvedavá,či mi to potvrdí 🙂

eriksonka1234
15. máj 2019

@bubli21 mojej sestre tiež v 11tt povedali chlapca, aj bol chlapec

ellieellie
15. máj 2019

Áno, aj ja som už v tom čase vedela pohlavie pri oboch deťoch 🙂

elzena2
15. máj 2019

@bubli21 ano,mne v 12tom chlapca. A nemylili sa.

nini1010
15. máj 2019

Joj damy,v 11 tt este nie je pohlavny organ vyvinuty,ved si o tom nieco nastudujte.Lekari vedia povedat pohlavie priblizne podla uhla jednej kosticky,z ktorej sa tieto organy vyvijaju. Ak je do sikma bude z toho pipik a ak vodorovne tak susurka. Ale jento len take tipovanie,hadanie,preto im to casto nevyjde.

ellieellie
16. máj 2019

@nini1010 Tak to “tipovanie” záleží od toho, ku akému doktorovi ideš. Ak ku skutočnému odborníkovi, ten netipuje a neháda. Buď to dobre vidí a povie pravdepodobné pohlavie alebo keď je to nejasné, radšej nepovie vôbec. Ja som u takého bola. Niektorým kamoškám pohlavie nepovedal dlho, lebo si nebol istý a tým, ktorým povedal už v 11tt, tak povedal správne (samozrejme, výnimka potvrdzuje pravidlo 😉).

nini1010
16. máj 2019

@ellieellie joooj,uz aj pan dr Grochal sa mylil,a to ma vraj najlepsie sono na Slovensku a je to pravdepodobne najlepsi prenatalny diagnostik aleho u nas mame.netreba mudrovat hlavne.Sranda ako das do ohna ruku za robotu niekoho cudzieho.Ano,este raz,urcovanie pohlavia v 11 tt je predpoklad,nie istota.presne tak ti to kazdy poda,stylom"Pravdepodobne...,Zatial to vyzera na....".

andand777
16. máj 2019

@bubli21
Mne vedeli na 100% povedat v 13tt

romanovaz
16. máj 2019

Mne v 12 t.dievcatko a tak aj bolo

ellieellie
16. máj 2019

@nini1010 To neviem, tohto doktora nepoznám osobne. Ale určite sa aj on pomýli, veď mýliť sa je ľudské a po ďalšie - kde sa robí, tam sa robia aj chyby 😉 Nikdy to nie je na 100%, až po pôrode 😉

queen_mary
16. máj 2019

@nini1010 presne 🙏

evinkakub
21. máj 2019

Mne odmietli povedat do 20tt, vraj az v 20tt zostupuju chlapcom semenniky a dovtedy je to len čistý tip. A tzv.zavadzanie. jedine GROCHAL je na to odbornik, vidi nrjake dve bodky u chlapcov a este aj cosi v mozgu. Az v 20tt mi povedali na,supu ze dievčatko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre