Som 8 mesiacov po pôrode a mám miernu diastázu. Môže tento problém súvisieť aj s bolesťami krížov a panvy?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

som 8 mesiacov po pôrode a mám miernu diastázu.

Môže tento problém súvisieť aj s bolesťami krížov a panvy?

Cítim sa ešte horšie ako po pôrode. Ten bol spontánny + epidurálka. Bolí to dosť, že sa ledva rozhýbem. Takto je to cca 2 týždne. V živote som niečo takéto nemala.

V okolí nemám žiadneho terapeuta, ktorý by mi poradil.

Na koho sa mám obrátiť?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesti krížov a panvy môžu no nemusia súvisieť s brušnou diastázou.

Ak ste 8 týždňov po pôrode a máte bolesti driekovej chrbtice, tak odporúčam vyhľadať neurológa. Postupujte podľa jeho odporúčaní.

Prajem Vám všetko dobré,

Mgr. Martina Nagyová, cert. MDT
Centrum zdravia Fymas s.r.o.
tel.: 0903 180 813
email.: martina.nagyova@fymas.sk